Wellness pobyty v Miroslavi

k dispozici celkem 3 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Romantika ve vinařství

Perfektní

24 recenzí

Užijte si třídenní pobyt jenom spolu! Romantická večeře při svíčkách s výkladem someliéra, který Vám pomůže vybrat to pravé víno právě k Vaší večeři!
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 2 245 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 245 Kč

Detail pobytu

Přijeďte za vínem

Perfektní

24 recenzí

Přijeďte si užít Jižní Moravu - kraj vína, slunce a dobrého jídla. Ve vinařství Hanzel Vám nic z tohoto chybět nebude. Těšit se můžete na neomezenou konzumaci kvalitního vína, prohlídku vinařství a zážitkové menu s pěti chody.
  • 2 dny 1 noc
  • polopenze

od 1 425 Kč

cena za osobu / 1 noc

od 1 425 Kč

Detail pobytu

Gourmet

Perfektní

24 recenzí

Zajímá Vás, jak se vyznat ve víně? Jak se vyrábí, skladuje, šlechtí? Pokud ano, máme pro Vás ideální gurmánský balíček, který snoubí poznání s požitkem z poznaného. Navštivte vinařství HANZEL a nebudete litovat!
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 2 495 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 495 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Miroslav

Užijte si vaši dovolenou na Jižní Moravě a vyrazte do obce Miroslav. Projděte se národní přírodní památkou Miroslavské kopce či židovským hřbitovem a podívejte se do zdejšího zámku, který patří k nepřehlédnutelným dominantám města. Vychutnejte si degustaci moravských vín a podívejte se do nedaleké Lednice. Vydat se můžete i po vinařských stezkách. Jedna je Znojemská, druhá Velkopavlovická a třetí Mikulovská vinařská stezky. Vyberte si ubytování v Miroslavi a vydejte se na vysněný wellness pobyt.