Miskolc-Tapolca

k dispozici 1 lázeňský pobyt

Hotely Mapa lázní

Podzimní pobyt

Babí léto či sychravé podzimní dny...každý čas je ideální k relaxaci. Když bude venku svítit - hurá na výlet, když pršet - lenošení ve wellness. Plán pobytu je jasný.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

Cena na vyžádání

cena za osobu / 3 noci

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Miskolc-Tapolca

Miskolc-Tapolca

Termální prameny nalezneme cca 200 km od Budapešti. Poblíž je 3. největší maďarské město Miskolce. Nalezneme zde jak termální prameny, tak i  podzemní jezero a možnost koupání v jeskyni. Lázeňské město je díky příznivému klimatu výborným místem pro odpočinek. V okolí se nachází velká lesní plocha a plážové koupaliště

Vzduch v jeskyni má velmi příznivý vliv na dýchací potíže. Jeskynní koupele mají přibližně 30 stupňů. Voda má kladný vliv na srdeční a cévní potíže a na nervový systém. V podzemí nalezneme prostory pospojované můstky a chodbičkami. Léčebné účinky jeskyně Bath jsou známé od 16. století. Termální voda jeskynních lázní  s teplotou 31°C je vhodná jak pro pohybové problémy, problémy dýchacích cest, tak i pro srdeční a cévní potíže. Pobyt v jeskyní může pozitivně ovlivnit: fyzické vyčerpání, astmatické problémy, potíže se žaludkem, střevní problémy, artritidu.