AKTUÁLNĚ: Poukazy pro zdravotníky již na Spa.cz nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

Wellness pobyty v Nové Lesné

k dispozici celkem 2 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Podzimní kachní hody na 3 noci

Velmi dobré

19 recenzí

Podzimní Vysoké Tatry jsou překrásné. Vychutnejte si nejbarevnější roční období právě tam. V Hotelu Amalia si pro Vás připravili vstupy do bazénu a sauny, kde se krásně prohřejete a navíc můžete využít výhodnou nabídku na masáže.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • vstup do wellness

od 4 676 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 676 Kč

Detail pobytu

Podzimní kachní hody na 5 noci

Velmi dobré

19 recenzí

Krásný podzimní pobyt ve Vysokých Tatrách láká k relaxaci a návštěvě wellness. Využít můžete i slevu na masáž a poté si vychutnat vynikající kávu Vero. Hotel Amalia nabízí dokonalé místo k odpočinku.
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze
  • vstup do wellness

od 7 344 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 7 344 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Nová Lesná - wellness pobyty

Město Nová Lesná se nachází v Prešovském kraji na úpatí nejznámnějšího slovenského pohoří - Tater. Říká se, že je odtud na Tatry nejkrásnější výhled. Při relaxačním nebo wellness pobytu v Nové Lesné se o tom můžete přesvědčit na vlastní oči. Navíc si můžete zkusit i některý z vrcholků pokořit. Nová Lesná je místem pro odpočinkovou i aktivní dovolenou. Nedaleko leží oblíbený turistický bod - město Vysoké Tatry. Nová Lesná je ideálním místem pro letní i zimní dovolenou na Slovensku. Vyberte si to pravé ubytování v Nové Lesné a vydejte se poznat krásy Slovenska. Prohlédněte si také aktuální nabídku pobytů v Nové Lesné.