k dispozici celkem 5 wellness pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

4denní pobyt Deluxe

Velmi dobré

16 recenzí

Poznejte kouzlo infrasauny, inhalační solné jeskyně, sauny, wirlpool a spousty dalších příjemných procedur, při kterých si maximálně odpočinete.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 6 procedur

od 4 450 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 450 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Golfový pobyt

Velmi dobré

16 recenzí

Pro příznivce golfu je vytvořen zvýhodněný balíček, který je kombinací relaxace a sportu. Čekají na Vás příjemné procedury a fee na hřiště v České Lípě.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 3 procedury

od 3 800 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 800 Kč

Detail pobytu

Nový Bor - wellness pobyty

Wellness pobyty v Novém Boru
K historii Nového Boru neodmyslitelně patří tradice výroby skla. Ve městě dodnes najdeme několik sklářských hutí a malířských dílen. Čeká-li vás dovolená v Novém Boru, navštivte  Sklářské muzeum a obdivujte výrobky od dob baroka až po současnost. Pobyty v Novém Boru zvou k návštěvě skalního hradu Sloup, jehož tajemné schody vedoucí do nitra skály si zahrály v pohádce S čerty nejsou žerty. Na úpatí Lužických hor vás čeká příjemně strávená dovolená. Nový Bor se pyšní množstvím hotelů a penzionů, které si pro hosty připravily  zajímavé rekreační a wellness pobyty. Nový Bor nabídne v zimě upravené sjezdovky a běžecké tratě ve skiareálu Polevsko. V letních měsících na vás čekají cyklostezky různých náročností, které vám ukážou krásy Lužických hor. Najděte si u nás wellness hotel v Novém Boru a vyrazte na svůj pobyt. Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů v Novém Boru.