Wellness pobyty v Ostravici

k dispozici celkem 2 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Pobyt se snídaní na 2 noci

Perfektní

43 recenzí

Vychutnejte si vstup do wellness, krásné ubytování s výhledem na beskydské štíty a bohatou snídani, díky které budete mít dostatek energie na celý den! V GREEN INN Hotelu se o Vás královsky postarají.
  • 3 dny 2 noci
  • snídaně

od 1 363 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 1 363 Kč

Detail pobytu

Pobyt se snídaní na 1 noc

Perfektní

43 recenzí

Výhled na beskydské štíty a golfová hřiště, spousta aktivního vyžití v okolí hotelu a krásné wellness centrum čeká jen na Vás v GREEN INN Hotelu. Bez starosti zaparkujete a vychutnáte snídani ve formě švédských stolů.
  • 2 dny 1 noc
  • snídaně

od 779 Kč

cena za osobu / 1 noc

od 779 Kč

Detail pobytu

Ostravice - wellness pobyty

Wellness pobyty v Ostravici
V okrese Frýdek-Místek, v Moravskoslezském kraji se nachází obec Ostravice. Je to malebné městečko, které je vhodné zejména na klidný rodinný pobyt s dětmi. Vydat se můžete do Minizoo Aqua Terra Štramberk, kde si můžete prohlédnout odchov akvarijních a terarijních zvířat. Dalším zajímavým výletem pro vás určitě bude jedna z největších zřícenin moravských hradů – zřícenina Hukvaldy. Pokud vás lákají spíše výlety do přírody, skvělé uklidňující procházky nabízí stezky okolo vodní nádrže Šance. Zarezervujte si ubytování v Ostravici a užijte si dovolenou, na kterou budete jistě dlouho vzpomínat. Stačí jen vybrat ten pravý pobyt v Ostravici a vyrazit. Prohlédněte si aktuální nabídku ubytování v Ostravici.