Wellness pobyty v Přední Výtoni

k dispozici celkem 2 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Wellness pobyt STAY & RELAX na Lipně

Perfektní

76 recenzí

Užijte si wellnes pobyt v hotelu Albatros, který je přímo u břehu Lipna. Čeká na Vás například sauna, vířivka a nebo masážní křeslo. Den můžete zakončit lahví Prossecca, které budete mít připravené na pokoji.
  • 3 dny 2 noci
  • snídaně
  • 3 procedury

od 3 120 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 120 Kč

Detail pobytu

LAKE & ROMANCE pobyt pro páry

Perfektní

76 recenzí

Užijte si tento romantický třídenní pobyt v moderně vybaveném pokoji s krásným výhledem přímo na Lipno. Můžete se těšit například na vířivou vanu, zapůjčení loďky, saunu a mnoho dalšího. Vezměte svoji spřízněnou duši a zažijte neopakovatelný zážitek uprostřed krásné šumavské přírody.
  • 3 dny 2 noci
  • snídaně
  • 2 procedury

3 480 Kč 3 000 Kč

cena za osobu / 2 noci

3 480 Kč 3 000 Kč

Detail pobytu

Přední Výtoň - wellness pobyty

Wellness pobyty v Přední Výtoni
V Jihočeském kraji, v okrese Český Krumlov se nachází obec Přední Výtoň. Leží na pravém břehu vodní nádrže Lipno. Největší jezero v Česku láká české i zahraniční turisty, ať už jde o milovníky letních vodních radovánek, jachtingu a windsurfingu či rybáře, v zimě pak lyžaře a bruslaře. K ubytování slouží hotely, penziony a mnoho rekreačních chat a zařízení. Najděte si ubytování v Přední Výtoni a vyrazte na dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat. Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů v Přední Výtoni.