Jarní pobyty - Slovensko

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty Vyberte lokalitu

Hotely Mapa

Magické jaro bez starostí na 2 noci

Perfektní

5 recenzí

Užijte si kouzelné jaro a zahoďte své starosti za hlavu! Odpočiňte si ve wellness a užijte si krásy rozkvétající horské přírody v Plejsech. Dále si můžete zahrát třeba bowling a strávit tak drahocenný společný čas jen ve dvou nebo jako celá rodina.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • vstup do wellness

Cena na vyžádání

cena za osobu / 2 noci

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Magické jaro bez starostí na 3 noci

Perfektní

5 recenzí

Poznejte krásy rozkvétající jarní přírody a nechte se okouzlit dech beroucími výhledy na hory. Užijte si 4 dny plné pohody, kdy si můžete vyrazit na výlet nebo odpočinout ve wellness.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • vstup do wellness

Cena na vyžádání

cena za osobu / 3 noci

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Jarní pobyty

Jarní pobyty - Slovensko
Jaro se chopilo své nadvlády a všichni se těšíme na teplé sluneční paprsky, procházky jarní přírodou a jarní očistu organismu. Proto jsme pro vás připravili speciální wellness pobyty zaměřené na zdraví, jarní detoxikaci, relaxaci ale také aktivní dovolenou. Zbavte tělo škodlivin a dobijte ztracenou energii. Mnoho hotelů nabízí relaxační pobyty, kde si můžete dopřát nejrůznější druhy masáží, zábalů, koupelí, ale také volné vstupy do fitcenter nebo půjčení Nordic walkingových holí. Pokud máte chuť na pobyt v zahraničí, zajímavé pobyty nabízí i Slovensko nebo Maďarsko. Vyberte si to nejlepší ubytování a vyrazte za relaxací už dnes.