Podzimní pobyty 2022 - Slovensko

k dispozici celkem 6 lázeňských pobytů Vyberte lokalitu

Hotely Mapa

Babí léto v Tatrách na 2 noci

Perfektní

31 recenzí

Vyrazte strávit Babí léto na Slovensku v hotelu Avalanche. Čeká na Vás příjemné ubytování, vynikající strava, slevy na privátní vstup do hotelového wellness a slevy na všechny vstupy do Aquacity Poprad. Užijte si konec léta plnými doušky a poslední teplé dny přijeďte strávit na horské sluníčko, které Vám Vysoké Tatry poskytnou.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 2 071 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 071 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Babí léto v Tatrách na 3 noci

Perfektní

31 recenzí

Vezměte celou rodinu a přijeďte do srdce Vysokých tater strávit nezapomenutelné tři dny. Je pro Vás připraveno komfortní ubytování, vynikající strava a hotelové wellness. Ve volných chvílích pak můžete projít horské turistické stezky a za nepřízně počasí pak navštívit vodní zábavní park Aquacity Poprad. 
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 3 216 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 216 Kč

Detail pobytu

Podzimní pobyt

Užijte si podzim naplno! Ať už ve dvou nebo s celou rodinou. Krásné okolní prostředí přímo vybízí k podzimním procházkách, které Vás nabijí novou energií.
  • 3 dny 2 noci
  • snídaně

od 2 195 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 195 Kč

Detail pobytu

Podzimní pobyty 2022

Podzimní pobyty 2022 - Slovensko
Letní dovolená je pryč a na vás padají podzimní chmury? Nejvyšší čas vydat se na relaxační wellness pobyt. Na Slovensku na vás čeká množství termálních lázní. Pobyt na Slovensku plný lázeňských procedur můžete spojit s turistikou v Tatrách. Wellness pobyt pod štíty hor, to je dovolená na Slovensku.