Relaxační pobyty - Wellness hotely Slovensko

k dispozici celkem 29 lázeňských pobytů

Hotely Mapa

Konferenční pobyt

Nevíte, kde uspořádat školení, konferenci, nebo teambulding, který Vám bude připraven na míru? Pak pro Vás máme řešení v hotelu Boboty. Po náročném dnu, každý účastník jistě ocení volný vstup do bazénu a sauny.
  • 2 dny 1 noc
  • plná penze

Cena na vyžádání

cena za osobu / 1 noc

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Blesková Pieris akce

Poznejte nový zrekonstruovaný hotel Pieris ve Vysokých Tatrách a dopřejte si zde zasloužený oddych, při kterém načerpáte potřebnou energii a sílu do dalších dnů. Jedinečný wellness komplex Vás učaruje a rádi se sem budete vracet.
  • 2 dny 1 noc
  • polopenze

Cena na vyžádání

cena za osobu / 1 noc

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Pieris pohoda

Poznejte kouzelné prostředí a ubytujte se přímo pod Krivání v hotelu Pieris, kde si můžete vychutnat nerušenou pohodu a klid. Oddych a relax si pak dopřejete ve Wellness Pieris, kam budete mít neomezený vstup.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

Cena na vyžádání

cena za osobu / 2 noci

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Zimní wellness pobyt

Přijeďte si užít zimní radovánky do Hotelu Impozant. Využijte okolní lyžařská střediska k aktivnímu odpočinku a po celodenním sportování si pak můžete odpočinout v hotelovém wellness centru.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

Cena na vyžádání

cena za osobu / 4 noci

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Relaxační pobyty

Odpočinek je v dnešní uspěchané době luxusem, který si mnohdy vůbec nemůžeme dovolit. Nebo si to alespoň myslíme. Přitom odpočaté tělo se nám odmění mnohem více než to unavené. Tak na to myslete a prohlédněte si naše relaxační pobyty. Co vám mohou nabídnout? Tak především krásné chvíle plné wellness procedur. S kým můžete vyrazit? S kýmkoliv. V nabídce najdete relaxační pobyty pro celou rodinu nebo třeba víkendové pobyty pro dva. A nouze není ani o tématické relaxační pobyty. Vypravit se tak můžete na gurmánský víkendový pobyt nebo na vinařský výlet. A vybírat můžete i z celé řady destinací. K dispozici jsou pobyty v Čechách, na Moravě a dokonce i na Slovensku. Z tolika možností si zkrátka musí vybrat i ten nejnáročnější zákazník.