Relaxační pobyty - Wellness hotely Slovensko

k dispozici celkem 56 lázeňských pobytů Vyberte lokalitu

Hotely Mapa

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Romantický pobyt

Vydejte se do krásného regionu Spiš, jehož perlou je Slovenský ráj a užijte si romantické společné chvíle, na které budete jistě vzpomínat. V hotelu Metropol Vás určitě potěší nejen lahví vína na romanticky vyzdobeném pokoji, ale také celotělovou relaxační masáží, neomezeným vstupem do wellness a fitness centra, možností vystoupat na nejvyšší kostelní věž Slovenka a nebo nabídkou focení se v dobových kostýmech.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

od 2 551 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 551 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt na 6 nocí

Perfektní

6 recenzí

Neváhejte a užijte si týden za super cenu v horském hotelu Ostredok, který se nachází v Jasné pod Chopokem, na samém konci Demänovské doliny, tedy v srdci okouzlující přírody Nízkých Tater. Určitě si zde v každé roční době najdete spoustu aktivního vyžití, které můžete vykompenzovat relaxací v jacuzzi pod širým nebem nebo návštěvu některé z různých druhů saun.
  • 7 dní 6 nocí
  • polopenze

od 8 929 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 8 929 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt na 4 noci

Služby na nejvyšší úrovni, úžasné blahodárné relaxační účinky termální vody, interiér inspirovaný přírodou a luxusní výhled na neuvěřitelnou Ostrihomskou baziliku, to vše si můžete užít v nově otevřeném wellness hotelu Thermal. A nejen to - v ceně Vašeho pobytu máte neomezené využívání hotelového wellness centra, fitnes a saunového světa a vstup do vyhlášeného rekreačního resortu a bazénového areálu Vadaš.
  • 5 dní 4 noci
  • snídaně

od 5 612 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 5 612 Kč

Detail pobytu