Wellness pobyty - Lázně Dudince

k dispozici celkem 3 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Akční pobyt

Poznejte krásný hotel Hviezda, který Vám nabízí příjemné ubytování, polopenzi, volný vstup do bazénového světa a zábal, podle Vašeho výběru.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

od 2 009 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 009 Kč

Detail pobytu

Akční pobyt extra

Využijte této jedinečné nabídky a vydejte se do hotelu Hviezda, kde si dopřejte různorodé procedury, které každého potěší. Domů se vrátíte příjemně odpočati a plni energie do dalších dnů.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 4 procedury

od 2 518 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 518 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyty

Chcete si dopřát ty nejlepší relaxační procedury a zapomenout na každodenní shon? V tom případě pro vás budou naše wellness pobyty správnou volbou. Tyto pobyty jsme pečlivě vybrali a připravili ve spolupráci s předními českými wellness hotely. Těšit se tak můžete na dokonalý odpočinek i nezapomenutelné zážitky. A je jen na vás, koho vezmete s sebou. V nabídce máme romantické víkendové pobyty pro dva i rodinné wellness pobyty pro celou rodinu. Nechybí samozřejmě ani nějaký ten wellness pobyt pro ženy, na který můžete vyrazit s partou kamarádek a užít si dokonalou dámskou jízdu. K dispozici jsou také tématické wellness pobyty s projížďkami na kole nebo třeba konzumací chutného vína. A ve vaší režii je i destinace. Vyrazit můžete nejen do Karlových Varů a dalších západočeských lázeňských měst, ale také na jižní Moravu, nebo rovnou k našim sousedům na Slovensko, kde vás přivítají horské krásy Nízkých i Vysokých Tater.