Provoz hotelů je vyhlášením MZČR z 26. 4. do odvolání omezen. Povoleny jsou pouze lázeňské pobyty pro pacienty po covidu a od 10. 5. také pro testované a očkované. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Wellness hotely v Říčkách v Orlických horách

k dispozici 1 lázeňský hotel

Balíčky Mapa

Wellness hotel Říčky

  • Říčky v Orlických horách 254, Říčky v Orlických horách
Wellness hotel Říčky *** se nachází v malebné krajině Orlických hor.  Ubytujete se zde v komfortních pokojích či apartmánech, s balkonem nebo terasou. Každý pokoj nebo apartmán má vlastní sociální...

Perfektní

53 recenzí

5 620 Kč 5 190 Kč

Říčky v Orlických horách - hotely a ubytování

Obec Říčky v Orlických horách leží na západním úpatí výběžku Orlických hor. Můžete zde obdivovat výšiny, údolí, kotliny a početné potoky a potůčky. Okolí města je hornaté, proto městečko láká turisty na horskou pěší turistiku a v zimě na lyžování. Je zde jedno z nejlepších středisek sjezdového lyžování v Orlických horách a zároveň jedno z předních středisek v České republice. Pokud se sem vydáte na wellness pobyt určitě nebudete litovat. Místní hotely nabízejí komfortní ubytování a spoustu wellness procedur. Zarezervujte si pobyt v Říčkách v Orlických horách a zažijte dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat.