k dispozici celkem 4 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Wellness pobyt na Všemině

Velmi dobré

27 recenzí

WELLNESS BALÍČEK DLE VÝBĚRU ZDARMA... Zapomeňte na všechny problémy a přijďte vyzkoušet jeden z našich osvěžujících, uvolňujících nebo regeneračních wellness balíčků. Tyto osvěžující wellness procedury, vám znovu nastartují organizmus a vy od nás odjedete po příjemné relaxaci jako znovuzrození. Využijte jedinečné možnosti vypnout od městského shonu a vklouznout do nádherného prostředí přírody obklopující náš hotel Všemina.
 • 3 dny 2 noci
 • 1 procedura

od 3 200 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 200 Kč

Detail pobytu

Romantika na Všemině

Velmi dobré

27 recenzí

Zamilované páry u nás mohou zapomenout na okolní svět a vychutnat si chvíle ve dvou. Krásná příroda s lesy a přehradou přímo vyzývá k romantickým procházkám. Wellness a láhev vína nebo sektu v ceně pobytu.
 • 3 dny 2 noci

od 3 200 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 200 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Slušovice - často kladené dotazy

 • Jaký je výběr pobytů ve Slušovicích?

  Slušovice nabízí wellness pobyty, pobyty pro seniory, pobyty pro zamilované, relaxační pobyty, rodinné pobyty s dětmi. Celkem můžete na Spa.cz vybírat z 4 pobytů ve Slušovicích.
 • Kolik stojí nejlevnější pobyt ve Slušovicích?

  Aktuálně můžete relaxovat ve Slušovicích od 2 600 Kč na osobu a noc. Podívejte se na nejlevnější pobyty ve Slušovicích.
 • V jakých hotelech ve Slušovicích hosté doporučují pobyt?

  ACTIVITYPARK VŠEMINA - APARTMÁ RESORT jsou ve Slušovicích hosty velmi dobře hodnocené. Průměrné hodnocení hotelů ve Slušovicích je 86%. Podívejte se na pobyty v nejlépe hodnocených hotelech ve Slušovicích.
 • Jaké mám možnosti dopravy do města Slušovice?

  Hotely v oblasti uvádějí jako možnost dopravy do města Slušovice:
  • Autobus
  • Auto


  Zobrazit mapu ubytování ve Slušovicích.

Slušovice - wellness pobyty

Ve Zlínském kraji, na řece Dřevnici leží malebné moravské městečko Slušovice. Nachází se nedaleko chráněné krajinné oblasti Hostýnských a Vizovických vrchů a právě tento kraj je oblíbenou cyklistickou i turistickou destinací. Pokud se vydáte na wellness pobyt do Slušovic, určitě byste měli navštívit dostihový areál v jehož středu se pak nachází golfové hřiště. Dalším zajímavým turistickým místem je kostel svatého Jana Křtitele dominující slušovickému náměstí. Najděte si ubytování ve Slušovicích a dopřejte si zasloužený odpočinek a dovolenou, na kterou budete jistě dlouho vzpomínat.