Z nařízení vlády není možné rezervovat pobyty s termíny nástupu do 11. dubna. Více informací zde.

Wellness pobyty ve Slušovicích

k dispozici celkem 5 wellness pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Léto na Všemině na 6 nocí

Velmi dobré

26 recenzí

Léto na Všemině bude opravdu pestré. Můžete se těšit na žabáka Froggyho, dětské diskotéky, karneval, aqua dance, vodění dětí na koni, zábavné hry pro děti i dospělé, adrenalinové aktivity v lanovém parku a animační program až do večerních hodin.
  • 7 dní 6 nocí

od 9 600 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 9 600 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt na Všemině

Velmi dobré

26 recenzí

WELLNESS BALÍČEK DLE VÝBĚRU ZDARMA... Zapomeňte na všechny problémy a přijďte vyzkoušet jeden z našich osvěžujících, uvolňujících nebo regeneračních wellness balíčků. Tyto osvěžující wellness procedury, vám znovu nastartují organizmus a vy od nás odjedete po příjemné relaxaci jako znovuzrození. Využijte jedinečné možnosti vypnout od městského shonu a vklouznout do nádherného prostředí přírody obklopující náš hotel Všemina.
  • 3 dny 2 noci
  • 5 procedur

od 3 200 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 200 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Slušovice - wellness pobyty

Ve Zlínském kraji, na řece Dřevnici leží malebné moravské městečko Slušovice. Nachází se nedaleko chráněné krajinné oblasti Hostýnských a Vizovických vrchů a právě tento kraj je oblíbenou cyklistickou i turistickou destinací. Pokud se vydáte na wellness pobyt do Slušovic, určitě byste měli navštívit dostihový areál v jehož středu se pak nachází golfové hřiště. Dalším zajímavým turistickým místem je kostel svatého Jana Křtitele dominující slušovickému náměstí. Najděte si ubytování ve Slušovicích a dopřejte si zasloužený odpočinek a dovolenou, na kterou budete jistě dlouho vzpomínat.