Pobyty Sopron

k dispozici celkem 3 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Relaxační pobyt 4=3

Nenechte si ujít nabídku tohoto skvělého relaxačního pobytu v Hotelu Lövér, kdy máte pobyt na čtyři noci za cenu pouze tří nocí! Navíc máte v ceně využití hotelového wellness ostrova.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 3 073 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 3 073 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt o víkendu

Skvělý víkend plný ničím nerušeného odpočinku si budete moci dopřát díky využití hotelového wellness ostrova, kde na Vás čeká bazén, vířivka nebo sauny. Tak neváhejte, určitě budete spokojeni!
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 2 177 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 177 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt ve všední dny

Užijte si báječný wellness pobyt v jedinečném Hotelu Lövér. Těšit se můžete na využití hotelového wellness ostrova s bazénem, vířivkou či saunami pro Vaši ničím nerušenou relaxaci.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 1 870 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 1 870 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Sopron

Jen přibližně dvě hodiny od českých hranic v západní části Maďarska se nachází město Šopron. Pobyty v místních lázních vám dopřejí relaxaci a vytoužený odpočinek. Wellness hotely v Šopronu se pyšní moderním spa centrem s bazény, saunami a dalšími procedurami wellness. V Šopronu se vydejte do termálních lázní Lövér, které jsou umístěny do nádherné přírody chráněné přírodní oblasti. V srdci krásné přírody se tak můžete koupat v bazénu z přírodního kamene, který je napájen z pramene Deákkút. Pobyty v lázních Šopron si též můžete zpříjemnit návštěvou mnoha historických památek. Najdete zde stavby všech architektonických slohů od římských dob až po baroko. Relaxace, krásná příroda a bohatá kultura, to je dovolená v lázních Šopron.