Pobyty v Termálech Bešeňová

V Termálech Bešeňová dnes pobyty nenabízíme, prosím vybírejte níže.
Přední Výtoň

Přední Výtoň

5 572 km od Termály Bešeňová

Frymburk

Frymburk

5 576 km od Termály Bešeňová

Rožmberk nad Vltavou

Rožmberk nad Vltavou

5 579 km od Termály Bešeňová

Černá v Pošumaví

Černá v Pošumaví

5 582 km od Termály Bešeňová

Vyberte si pobyt dle zaměření

Termály Bešeňová - lázeňské a wellness pobyty

Pobyty v Termálech Bešeňová

Malebná slovenská obec Bešeňová leží v srdci turisticky atraktivního regionu Liptov, 10 km od města Ružomberok a 20 km od města Liptovský Mikuláš. Proslavila se díky geotermálním pramenům, které dosahují teploty téměř 70° C. Na bázi těchto vzácných pramenů byl v obci vybudován thermal park, který je ideálním místem pro načerpání ztracené energie a vitality. Thermal park Bešeňová je areál zasazený do čarokrásné přírody Liptova, jehož základem jsou horské prameny termálních vod, které vyvěrají z hloubky 1987 metrů s teplotou 60,5° C.

Termální voda s bohatou mineralizací má
blahodárné účinky na pohybové a dýchací ústrojí, urologické
problémy, má příznivé kosmetické účinky a díky prvku litium také pozitivní účinky na psychiku. Areál thermal parku se skládá
z venkovních bazénů s geotermální vodou.

Voda ve vybraných bazénech je hnědočervená, právě kvůli velkému množství minerálních látek. Dále jsou zde k dispozici venkovní a vnitřní bazény s čirou ohřívanou vodou a různými atrakcemi (podvodní lavice a lehátka s masážními tryskami, divoká řeka, dětský bazén s fontánkou, vodní hřib, atd.), tobogán, různé skluzavky a atrium s vířivkami pod širým nebem. Nechybí zde ani restaurace a bary, wellness s komplexem saun a pestrou nabídkou wellness procedur a relaxační centrum s bohatou nabídkou služeb jako jsou masáže, lymfodrenáž, světelná terapie, solárium, fitness, rašelinové zábaly a kosmetika.

Pokud toužíte po neobyčejném zážitku v srdci neuvěřitelně překrásné krajiny, jsou pro vás wellness pobyty skvělou volbou.