K nástupu na pobyt je třeba prokázat negativní test, očkování nebo prodělání covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Wellness pobyty ve Vendryni

k dispozici celkem 2 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Wellness pobyt

Perfektní

59 recenzí

Krátkodobý pobyt v luxusním hotelu s polopenzí a časově neomezeným vstupem do wellness & spa centra. Naučte se odpočívat a dopřejte si volný čas sami pro sebe!
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

od 4 550 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 4 550 Kč

Detail pobytu

Aktivní relaxace na 4 dny

Perfektní

59 recenzí

Prožijte dny luxusu v hotelu s volným vstupem do bazénu a wellness & spa centra. Pobytový balíček obsahuje také privátní či noční wellness.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

od 6 450 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 6 450 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Vendryně - wellness pobyty

Obec Vendryně je místo, kde si užijete ničím nerušený wellness pobyt a odpočinete si od každodenních starostí. Nachází se v severovýchodním cípu České republiky v Moravskoslezském kraji. Sousedí se známým městem Třinec a obcí Bystřice a rozkládá se po obou březích řeky Olše. Obec je sice malé městečko, ale k vidění je zde rozhodně spoustu krásných zajímavých míst. Za prohlídku určitě stojí Šlechtický dvůr, Kulturní dům Czytelnia, Vendryňský kotár, Kostel sv. Kateřiny a Vápenné pece. Nesmíme vynechat ani krásy okolní přírody. Zarezervujte si hotel ve Vendryni a vyrazte na svou odpočinkovou dovolenou plnou relaxu. Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů ve Vendryni.