Wellness pobyty Vysoké Tatry

k dispozici celkem 2 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Wellness pobyt na 2 noci

Perfektní

25 recenzí

Přijeďte se nechat hýčkat na krásné místo na úpatí Vysokých Tater, kde přesně vědí jak Vám pomoci se zrelaxovat. Využijte možnosti wellness procedury dle Vašeho výběru a volný vstup do luxusního wellness centra, zacvičte si ve fitness nebo si zahrajte squash či stolní tenis.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

od 4 894 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 4 894 Kč

Detail pobytu

Romantický pobyt v Bellevue

Perfektní

25 recenzí

Romantický pobyt pro Vás a Vašeho partnera. Kromě jiného se můžete těšit na Vámi vybranou proceduru nebo privátní wellness v romantické atmosféře se svíčkami, sektem a mísou ovoce.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 2 procedury

od 6 808 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 6 808 Kč

Detail pobytu

Vysoké Tatry - wellness pobyty

Město Vysoké Tatry je rozlohou největší na Slovensku a rozkládá se na celé ploše Tatranského národního parku. Jak již název napovídá, leží nejblíže pohoří Vysoké Tatry a je jedním z nejoblíbenějších míst pro rekreační pobyt ve Vysokých Tatrách. Oblíbenými lokalitami pro turisty jsou i části města Štrbské Pleso a nebo Starý Smokovec. Napojte se na pěší trasu Stezky Slobody a nebo si jen užijte si krásnou přírodu nejvyšších slovenských hor při relaxačním pobytu v centru cestovního ruchu, ve městě Vysoké Tatry! Vyberte si ubytování ve Vysokých Tatrách a užijte si svůj pobyt ve Vysokých Tatrách, jak se patří.