Wellness hotely - Praha

celkem 5 nalezených hotelů Vyberte lokalitu

Balíčky Mapa lázní

Aquapalace Hotel Prague

  • Pražská 137, 251 01 Čestlice, Praha
Luxusní čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague je součástí unikátního sportovně-relaxačního komplexu Aquapalace Praha - na ploše více jak 9 000 m2 je pro zábavu, adrenalin, pobavení a relaxaci k...

Perfektní

101 recenzí

od 7 774 Kč

Hotel Relax Inn

  • Novovysočanská 163/25, Praha
Čtyřhvězdičkový Hotel Relax Inn se nachází v městské části Vysočany hlavního města Prahy. Výborné dopravní spojení do samotného historického centra Prahy (cca 15 minut) z něj dělá velmi vyhledávaný...

Dobré

103 recenzí

od 1 790 Kč
Rádi na cestách relaxujete? Podívejte se na výhodné pobytové balíčky ve Wellness hotelech v Praze. Zobrazit pobyty

Wellness hotely - Praha - hotely a ubytování

Wellness hotely - Praha

Praha je krásným městem, poskytujícím svým návštěvníkům bohaté sportovní a kulturní vyžití. Díky pestrému výběru wellness hotelů si ovšem i v tomto velkém městě plném života vychutnáte skvělý odpočinek a relaxaci. Těšte se na lázeňské a wellness procedury, masáže, zábaly, koupele a další příjemné aktivity. K vaší pohodě přispěje útulné ubytování, ať už zvolíte komfortní standard nebo přepychový luxus pražských wellness hotelů.

Kromě restaurací, kaváren a barů má mnoho hotelů v Praze k dispozici také konferenční místnosti a školící prostory k pořádání firemních akcí. Odpočinek v hotelu si pak zpříjemníte procházkou po historickém srdci města s prastarými památkami, galeriemi a dalšími zajímavostmi.

My vám nabídneme luxusní Volcano Spa Hotel, který patří k nejkrásnějším wellness hotelům v celé České republice. Maximální relaxaci si užijete také v hotelu Relax Inn či ve stylovém hotelu Royal Residence Ungelt. Stačí si jen vybrat!