Wellness hotely - Praha

celkem 11 nalezených hotelů Vyberte lokalitu

Balíčky Mapa lázní

Hotel Relax Inn

  • Novovysočanská 163/25, Praha
Čtyřhvězdičkový Hotel Relax Inn se nachází v městské části Vysočany hlavního města Prahy. Výborné dopravní spojení do samotného historického centra Prahy (cca 15 minut) z něj dělá velmi vyhledávaný...

Velmi dobré

121 recenzí

od 3 590 Kč
Rádi na cestách relaxujete? Podívejte se na výhodné pobytové balíčky ve Wellness hotelech v Praze. Zobrazit pobyty

Hotel Troja

  • Trojská 2232/1, Praha
Moderní Hotel Troja se nachází v klidné a prestižní rezidenční oblasti na pravém břehu Vltavy a skýtá překrásný panoramatický výhled na centrum města.Do historického centra města se snadno...

Perfektní

41 recenzí

od 6 990 Kč

Wellness hotely - Praha - hotely a ubytování

Praha je krásným městem, poskytujícím svým návštěvníkům bohaté sportovní a kulturní vyžití. Díky pestrému výběru wellness hotelů si ovšem i v tomto velkém městě plném života vychutnáte skvělý odpočinek a relaxaci. Těšte se na lázeňské a wellness procedury, masáže, zábaly, koupele a další příjemné aktivity. K vaší pohodě přispěje útulné ubytování, ať už zvolíte komfortní standard nebo přepychový luxus pražských wellness hotelů.

Kromě restaurací, kaváren a barů má mnoho hotelů v Praze k dispozici také konferenční místnosti a školící prostory k pořádání firemních akcí. Odpočinek v hotelu si pak zpříjemníte procházkou po historickém srdci města s prastarými památkami, galeriemi a dalšími zajímavostmi.

My vám nabídneme luxusní Volcano Spa Hotel, který patří k nejkrásnějším wellness hotelům v celé České republice. Maximální relaxaci si užijete také v hotelu Relax Inn či ve stylovém hotelu Royal Residence Ungelt. Stačí si jen vybrat!