Sportpenzion Pohoda

O hotelu

Sportpenzion Pohoda se nachází v Letkově u Plzně a nabízí ideální zázemí pro relaxační odpočinkovou, tak i aktivní dovolenou. V areálu je možné si vybrat ze široké škály sportovních aktivit různých druhů. K dispozici je 13 komfortně zařízených pokojů o celkové kapacitě 39 pevných lůžek s možností 9 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV, telefonem, připojením na internet a minibarem. Apartmány mají navíc kuchyňku a obývací pokoj. Areál je vhodný pro pořádání společenských akcí, setkání, školení, svatebních hostin nebo rodinných oslav. Celý penzion je nekuřácký. Parkování je možné přímo v areálu.

Stravování

Restaurace penzionu o kapacitě až 60 osob je nekuřácká a v letních měsících klimatizována. Hosté si mohou objednat ze široké nabídky klasických českých jídel, pizzy nebo salátů. V restauraci je možné se připojit k internetu.

Léčebné procedury

Relaxační centrum nabízí whirlpool pro 5 osob, saunu nebo páru s eukalyptem a odpočívárnu. Pro správné účinky saunování nechybí ochlazovací bazének. Na přání je možné objednat masérské či kosmetické služby. 
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.