Vinařství Hanzel

O hotelu

Vinařství a hotel HANZEL se nachází mezi Znojmem a Moravským Krumlovem v malebné obci Miroslav. Zdejší podmínky ideální pro pěstování vína daly za vznik nápadu vybudovat útulné vinařství spojené s možností ubytování hostů. Rodinná tradice tak pokračuje již několikátou generaci a ochota personálu je toho živým důkazem. K ubytování slouží prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky ve formě rozkládacího gauče. Kombinace moderních designových prvků a staletých trámů vytváří nápaditý a příjemný interiér. Důraz je kladen na použití antibakteriálních materiálů, tak není náhodou, že ve zdejších pokojích budete spát na stříbře. Pokoje i prostory hotelu jsou nekuřácké, pro komfort hostů WiFi připojení v celém objektu.

Stravování

Restaurace vinařství HANZEL nabízí prvotřídní pokrmy domácí i mezinárodní kuchyně. Dokonalý zážitek z jídla je doplněn nabídkou kvalitních vín značky Hanzel, která navazuje na dlouholetou rodinnou tradici a je předávána z generace na generaci. V případě zájmu je možnost řízené degustace pro větší či menší skupiny.

Léčebné procedury

Nejsou poskytovány wellness procedury. Pro potěchu těla i mysli je nabízena zážitková gastronomie a řízená degustace vín.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.