Wellness hotel Bozeňov

Dolní Bušínov 146, Zábřeh

Wellness hotely - různé

O hotelu

Wellness Hotel *** BOZEŇOV je součástí Sport & Relax areálu Bozeňov, který se nachází 8 km od Zábřehu na Moravě. Leží uprostřed krásné klidné přírody Zábřežské vrchoviny. Díky rozmanitosti služeb celého areálu a hotelu jsou nabízeny rekreační a sportovní pobyty, romantické a wellness pobyty či vícedenní dovolené pro rodiny s dětmi. Vítani jsou také cyklisté. Jednoduše zde na Vás čeká odpočinek, relax, sport a příroda. 

Celoroční provoz hotelu nabízí svým hostům ubytování v 9 dvoulůžkových pokojích vč. 1 romantického a 3 rodinných pokojích až pro 4 osoby. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení se sprchou a TV. Romantický pokoj je prostornější, vybavený krbem a hodí se také k příležitosti výročí či svatby. Celé prostředí hotelu je nekuřácké a je k dispozici WiFi připojení. Ti nejmenší se mohou zabavit v dětské herně. Parkování je zajištěno v areálu. 

Stravování

Restaurace BOZEŇOV je otevřena každý den a disponuje kapacitou 80 míst a v letních měsících terasou se 100 místy. Konceptem restaurace se stal venkovský styl. Pokrmy jsou připravovány z kvalitních a čerstvých místních surovin. Pochutnat si můžete na specialitách z grilu a udírny či klasických pokrmech. Velice oblíbené jsou kulinářské akce jako Pstruhování, Žebrobraní nebo pečení Svatomartinské husy. Dle svého gusta si vybere každý. Prostory restaurace jsou nekuřácké.

Léčebné procedury

Hotelové wellness centrum uvolní Vaše svaly a dá odpočinout i Vaší mysli. Čerpat energii můžete ve whirlpoolu, finské suché sauně, parní lázni a pro prokrvení organismu je k dispozici ochlazovací bazének. Další služby a prostory wellness: odpočinkové zóny, aromaterapie, zábaly a masáže.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí