Wellness pobyty v Zábřehu

k dispozici celkem 2 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Wellness pobyt s polopenzí

Perfektní

36 recenzí

Dopřejte si víkendový odpočinek v krásném hotelu s polopenzí. Krátký, ale intenzivní pobyt je pro všechny, kteří si potřebují odpočinout a načerpat rychle energii.  Přijeďte a zažijte pobyt na vlastní kůži. 
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • vstup do wellness

3 705 Kč 2 745 Kč

cena za osobu / 2 noci

3 705 Kč 2 745 Kč

Detail pobytu

Prázdninový pobyt s dítětem zdarma 

Perfektní

36 recenzí

Užijte si s rodinou krásný prázdninový pobyt. Balíček obsahuje vstup do wellness a na minigolf, kde zažijete spousty legrace. Na skvělé zážitky se vždy dlouho vzpomíná. Užijte si pobyt na maximum.
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze
  • vstup do wellness

9 600 Kč 6 760 Kč

cena za osobu / 5 nocí

9 600 Kč 6 760 Kč

Detail pobytu

Zábřeh - wellness pobyty

Wellness pobyty v Zábřehu
Zavítejte na váš odpočinkový wellness pobyt do klidného města, které se nachází u Jeseníků. Navštivte město Zábřeh. Prohlédněte si centrum města a navštivte zdejší restaurace a kavárničky. K prohlídce láká také zámek Skalička. Vyražete do přírody a projděte se okolo rybníku Oborník či se vydejte na Welzelovu naučnou stezku, na které si prohlédnete řadu městských domů kolem Masarykova náměstí, kašnu a morový sloup, kostel sv. Bartoloměje s farním muzeem a starou radnicí s galerií. Stačí si jen vybrat wellness ponbyt v Zábřehu, sbalit kufry a vyrazit za relaxací. Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů v Zábřehu.