Wellness Hotel Boží Oko (duplicita)

Malé Chrášťany 4, Sedlec

Wellness hotely - různé

O hotelu

Wellness hotel Boží Oko se nachází ve vísce Malé Chrášťany na jihu Čech a byl zřízen v prostorách statku z let 1850 - 1856. Jelikož se jedná o klenot jihočeského baroka, je venkovská usedlost památkově chráněn. Hotel Vás uchvátí svou starobylou architekturou, originálním interiérem a prostornou zahradou s dvěma jezírky. Ubytování je nabízeno ve stylově zařízených pokojích a luxusních apartmánech s celkovou kapacitou 54 lůžek. Hotel je též vhodným místem k pořádání firemních eventů, teambuildingových akcí, menších konferencí, ale i svateb nebo oslav různých příležitostí. V okolí hotelu Boží Oko se nachází velké množství památek a míst vhodných pro aktivní odpočinek či sportovní vyžití.

Stravování

Hotelová restaurace nabízí jídla z české i světové kuchyně a jsou připravována z bio potravin, domácích vajec a produktů z kozího mléka z nedaleké farmy. Zvláštní místo na jídelním lístku mají čerstvé ryby chované v rybníčku umístěného před hotelem.

Léčebné procedury

K dokonalému uvolnění těla i mysli je pro hotelové hosty připravená pestrá škála nejrůznějších wellness služeb, jako jsou osvětlená panoramatická vířivka, parní lázeň, finská a bylinková sauna s výhledem do krajiny a světelnou terapii, relaxační zóna s intimním osvětlením nebo posilovna.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Hotel Záviš z Falkenštejna Hotel Záviš z Falkenštejna
Hotel Záviš z Falkenštejna
Náměstí Čsl. armády 25, Hluboká nad Vltavou, 37341, Wellness hotely - různé
Hotel Záviš z Falkenštejna **** se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou, jež je jedním z nejkrásnějších koutů jak Jihočeského kraje, tak celé České republiky. Hluboká nad Vltavou je ideálním místem pro trávení dovolené.
15 pobytů

Velmi dobré

75 recenzí

15 pobytů

Wellness Hotel Diamant Wellness Hotel Diamant
Wellness Hotel Diamant
Sokolská 1339, Hluboká nad Vltavou, 37341, Wellness hotely - různé
Wellness Hotel DIAMANT - nejlepší místo pro relaxaci v srdci jižních Čech!5hvězdičkový hotel ve spojení s moderním wellness a fitness centrem, širokou nabídkou balneo procedur, skvělou restaurací i golfem Vám vždy poskytne dokonalý servis, pohodlí a dostatek...
17 pobytů

Perfektní

84 recenzí

17 pobytů