Provoz hotelů je vyhlášením MZČR do odvolání omezen. Povoleny jsou pouze lázeňské pobyty pro testované a očkované a pro pacienty po covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Wellness hotely Slovensko

celkem 12 nalezených hotelů

Balíčky Mapa lázní

Rádi na cestách relaxujete? Podívejte se na výhodné pobytové balíčky ve Wellness hotelech na Slovensku. Zobrazit pobyty

Hotel Garden

Hotel Garden *** se nachází v krásném prostředí Košického lesoparku. Ve volném čase můžete objevovat krásy zdejší přírody či vyrazit na výlet do města Košice, které je vzdáleno necelých 15 km od...
od 7 671 Kč

Wellness hotely Slovensko - hotely a ubytování

Wellness hotely Slovensko

Wellness pobyty na Slovensku jsou ideálním místem pro trávení dovolené nebo prodlouženého víkendu ve dvou nebo klidně jako jednotlivec. Wellness centrum, příjemné masáže, uklidňující koupele a exotické zábaly. To vše s výhledem na krásnou krajinu Slovenska! Najít si kvalitní a komfortní ubytování ve wellness hotelech na Slovensku je s námi jednoduché! Místní hotely dbají na váš maximální odpočinek a ničím nerušený pobyt. Tak si sbalte kufry a vydejte se po krásách Slovenska. Ať už půjde o malou horskou obec nebo velké město, váš pobyt si užijete! My vám rádi doporučíme wellness Hotel Kaskády nebo luxusní Hotel Dolphin, který nabídne vše důležité! Od wellness centra přes celodenní stravování až po moderní pokoje, kde si užijete dokonalou noc!