Wellness pobyty v Železné Rudě

k dispozici celkem 2 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Šumavský wellness

Velmi dobré

183 recenzí

Dopřejte Vašemu tělu i duši pár dní odpočinku, skvělou gastronomii, jedinečné masáže a čerstvý horský vzduch šumavské přírody!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 2 procedury

od 4 570 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 570 Kč

Detail pobytu

Týden na Šumavě

Velmi dobré

183 recenzí

Týden na horách strávený aktivně nebo odpočinkově! To Vám nabízí jedině Orea Resort Horizont, který je nyní zcela nově zrekonstruován a poskytně Vám deluxe ubytování, výtečnou gastronomii, skvělé wellness zázemí a mnoho dalšího. Již není třeba váhat!
  • 8 dní 7 nocí
  • polopenze
  • 3 procedury

od 11 745 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 11 745 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Železná Ruda

Wellness pobyty v Železné Rudě
Šumavské město Železná Ruda, to je centrum zimní i letní turistiky. Pobyty v Železné Rudě v čisté horské přírodě nabízí množství různorodých aktivit. V zimních měsících na vás čekají sjezdovky všech obtížností ve skiareálu Špičák, které měří celkem 8 km. Zimní dovolená v Železné Rudě je vhodná i pro snowboardisty, pro které je připraven snowpark. V letním období je horské město oblíbenou destinací pro pěší turistiku. Vydat se můžete na Černé a Čertovo jezero nebo na vrchol Pancíře. Po aktivně stráveném dni uvítáte příjemný relax, který nabízí hotelové wellness. Železná Ruda zve do mnoha hotelů a penzionů, které si pro své hosty připravily bohaté wellness pobyty. Nejděte si u nás ubytování v Železné Rudě a vyrazte za relaxací.