Wellness pobyty v Železné Rudě

k dispozici celkem 2 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Šumavský wellness

Dopřejte Vašemu tělu i duši pár dní odpočinku, skvělou gastronomii, jedinečné masáže a čerstvý horský vzduch šumavské přírody!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 2 procedury

Velmi dobré

179 recenzí

od 4 045 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 045 Kč

Detail pobytu

Týden na Šumavě

Týden na horách strávený aktivně nebo odpočinkově! To Vám nabízí jedině Orea Resort Horizont, který je nyní zcela nově zrekonstruován a poskytně Vám deluxe ubytování, výtečnou gastronomii, skvělé wellness zázemí a mnoho dalšího. Již není třeba váhat!
  • 8 dní 7 nocí
  • polopenze
  • 3 procedury

Velmi dobré

179 recenzí

od 8 770 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 8 770 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Železná Ruda

Wellness pobyty v Železné Rudě
Šumavské město Železná Ruda, to je centrum zimní i letní turistiky. Pobyty v Železné Rudě v čisté horské přírodě nabízí množství různorodých aktivit. V zimních měsících na vás čekají sjezdovky všech obtížností ve skiareálu Špičák, které měří celkem 8 km. Zimní dovolená v Železné Rudě je vhodná i pro snowboardisty, pro které je připraven snowpark. V letním období je horské město oblíbenou destinací pro pěší turistiku. Vydat se můžete na Černé a Čertovo jezero nebo na vrchol Pancíře. Po aktivně stráveném dni uvítáte příjemný relax, který nabízí hotelové wellness. Železná Ruda zve do mnoha hotelů a penzionů, které si pro své hosty připravily bohaté wellness pobyty. Nejděte si u nás ubytování v Železné Rudě a vyrazte za relaxací.