Wellness pobyty ve Zlíně

k dispozici celkem 3 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Wellness pobyt na 3 noci

Perfektní

154 recenzí

Navštivte Zlín a odpočívejte v příjemném Hotelu Amenity Zlín. Vychutnáte si snídani přesně podle Vaší chuti a navíc máte neomezený vstup do wellness centra po celou dobu Vašeho pobytu.
  • 4 dny 3 noci
  • snídaně

od 3 551 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 551 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt na 4 noci

Perfektní

154 recenzí

Relaxace a odpočinek přispívají k dobré psychické pohodě i fyzické pohodě. V Hotelu Amenity Zlín se Vám relaxovat jistě podaří, protože budete mít neomezený vstup do Spa.
  • 5 dní 4 noci
  • snídaně

od 4 734 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 4 734 Kč

Detail pobytu

Zlín - wellness pobyty

Wellness pobyty ve Zlíně
Zlín je město úzce spjaté s historií obuvnické firmy Baťa. S jejím odkazem se zde potkáte doslova na každém kroku. Čeká-li vás dovolená ve Zlíně, nezapomeňte navštívit Baťův mrakodrap, jednu z prvních výškových staveb v Evropě. Ve slavné „jednadvacítce“ dnes sídlí Krajský úřad. Kancelář ve výtahu si však můžete prohlédnout i tak! Pobyty ve Zlíně spojte s prohlídkou typických cihlových baťovských domků nebo návštěvou Obuvnického muzea. Rodinná dovolená ve Zlíně vás zavede do Zoo Lešná, která je originálně rozdělena dle kontinentů. Ani odpočinek a relax by neměl chybět a tak se nechte hýčkat v jednom z příjemných wellness. Široké množství hotelů ve Zlíně nabízí již sestavené wellness pobyty. Zlín a jeho kraj je plný krásné přírody, která vybízí k procházkám a výletům.