AKTUÁLNĚ: Poukazy pro zdravotníky již na Spa.cz nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

Wellness pobyty Halič

k dispozici celkem 3 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Rodinný pobyt s 2 dětmi se zvýhodněnou cenou

Neváhejte a užijte si tentokrát pobyt s rodinou za úžasné ceny pro vaše dítka. Na tuto nádhernou dovolenou v malebném prostředí Haliče jistě jen tak nezapomenete. Využijte vstup do zámeckého wellness či využití multifunkčního hřiště a váš relax bude dokonalý.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • vstup do wellness

od 5 286 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 5 286 Kč

Detail pobytu

Rodinný pobyt s 1 dítětem zdarma

Vydejte se s rodinou na nádhernou dovolenou do krásného prostředí Haliče. K dispozici budete mít zámecké wellness či multifunkční hřiště. V zámeckém prostředí se budou Vaše děti cítit jako v pohádce!
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • vstup do wellness

od 4 447 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 4 447 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Halič - často kladené dotazy

Halič - wellness pobyty

Obec Halič se nachází na jihu Slovenska nedaleko města Lučenec.  Hlavní dominantou obce Halič je stejnojmenný zámek, který stojí na místě původního gotického hradu z 12. století. V zámku se v současné době nachází wellness hotel, který nabízí pestrou škálu relaxačních a léčebných procedur. Vyberte si z nabídky wellness a spa pobytů v Haliči a dopřejte si doslova královskou péči v nádherných interiérech renasančně-barokního sídla. Zámek obklopuje rozsáhlý lesopark, který prošel citlivou rekonstrukcí a nyní slouží jako odpočinkové místo nejen pro ubytované hotelové hosty. Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů v Haliči.