k dispozici celkem 2 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Romantický pobyt 2020

Nechte se unášet kouzlem zámeckých prostor hotelu Galicia Nueva ve slovenském městě Halič. Romantické chvíle si vychutnáte při vynikající večeři a neomezený čas budete moci strávit v zámeckém wellness. Přijeďte načerpat energii a odvezete si navíc neopakovatelné zážitky.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

5 230 Kč 4 688 Kč

cena za osobu / 2 noci

5 230 Kč 4 688 Kč

Detail pobytu

Rodinný pobyt 2020

Vydejte se s rodinou na nádhernou dovolenou do krásného prostředí Haliče. K dispozici budete mít zámecké wellness či multifunkční hřiště. V zámeckém prostředí se budou Vaše děti cítit jako v pohádce!
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

6 775 Kč 4 743 Kč

cena za osobu / 2 noci

6 775 Kč 4 743 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Halič - wellness pobyty

Obec Halič se nachází na jihu Slovenska nedaleko města Lučenec.  Hlavní dominantou obce Halič je stejnojmenný zámek, který stojí na místě původního gotického hradu z 12. století. V zámku se v současné době nachází wellness hotel, který nabízí pestrou škálu relaxačních a léčebných procedur. Vyberte si z nabídky wellness a spa pobytů v Haliči a dopřejte si doslova královskou péči v nádherných interiérech renasančně-barokního sídla. Zámek obklopuje rozsáhlý lesopark, který prošel citlivou rekonstrukcí a nyní slouží jako odpočinkové místo nejen pro ubytované hotelové hosty. Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů v Haliči.