Hotel Kudowa

Pogodna 16, 00057 Kudowa Zdrój

Kudowa Zdrój

O hotelu

Hotel Kudowa ****  je moderním, plně klimatizovaným, čtyřhvězdičkovým hotelem v kraji  Klodzko v městečku  Kudowa Zdroj. Budova hotelu byla otevřena v roce 2007 po rozsáhlé rekonstrukci a nyní  je pohodlným a luxusně vybaveným místem k pobytu pro turisty po celý rok. Pětipatrová budova nabízí 102 lůžek v 52 komfortních pokojích. K objektu patří: recepce, prostorná vstupní hala s barem, restaurace, dva výtahy, konferenční a banketové místnosti, SPA a wellness centrum s bazénem a saunou, a dále salón krásy. Součástí Hotelu Kudowa**** je také moderní Business Centrum nacházející se pár metrů od hlavní budovy. Přímo u objektu je parkoviště pro hotelové hosty a parkovací místa pro autobusy.

Stravování

V hotelové restauraci Moniuszko se podávají snídaně, obědy a večeře. Nabízeny jsou speciality středomořské kuchyně i speciality polské a regionální kuchyně. Široka škála vín z celého světa je perfektním doplňkem k jakémukoliv jídlu.

Léčebné procedury

Centrum pro zdraví a krásu je rozděleno na dvě části, relaxační zónu a SPA. K dispozici je bazén s mnoha vodními atrakcemi, a saunou (parní, finská a infračervená). V nabídce jsou rekreační služby, široká škála aromatických koupelí, kosmetické ošetření obličeje a těla či komplexní masáže.

Podmínky ubytování

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace zákazníkem mohou být ubytovacím zařízením uplatněny následující storno podmínky:
20% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 36 až 26 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
50% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 25 až 11 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
80% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 10 až 4 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
100% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 3 až 0 dní před potvrzeným nástupem, v případě nenastoupení na pobyt, či v případě přerušení pobytu, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
Portál Spa.cz si vyhrazuje právo účtovat manipulační poplatek 500 Kč za třetí a každou další změnu termínu pobytu rezervovaného zákazníkem.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.