7 vinařských hotelů s degustací a wellness

Spojte víno a relaxaci do jedné dovolené!

Víno & podzim - to je láska! A co teprve, když se tahle perfektní kombinace propojí s relaxačním pobytem ve wellness? Vznikne něco neodolatelného, co si nesmíte nechat ujít.

Rezervujte vinařské pobyty na jižní Moravě i v jiných koutech Česka dříve, než vás ostatní vínomilci předběhnou!

Vinařské pobyty


VELKÉ BÍLOVICE

Největší vinařská obec v Čechách i na Moravě vás nejen na podzim přivítá s otevřenou náručí. Vinařský pobyt pro dva s názvem Romantika ve Wine & Spa si můžete rezervovat v Hotelu Akademie, který nabízí vše potřebné k tomu, abyste se zde cítili jako v pohádce.

Prostorné pokoje, vinný sklep z 15. století a luxusní wellness jsou důvody, proč bude váš pobyt ve Velkých Bílovicích nezapomenutelný. Především zde ale v průběhu degustačního pobytu můžete ochutnávat víno ze Šlechtitelské stanice vinařské, která se může pochlubit více než stoletou tradicí v kultivaci révy vinné.

Udělejte si s partnerem či partnerkou čas jen pro sebe a vychutnejte si pobyt ve Velkých Bílovicích všemi smysly.

Hotel Akademie Velké Bílovice


VINNÉ SKLEPY MAŘATICE

Pssst! Známe místo, kde víno teče proudem, o škvarky, sýry a uzeniny tu nikdy není nouze a hlavně místo, kde lidé nespěchají, umí si život užít plnými doušky a mohou zde prožít doslova Pohádkový pobyt na Slovácku. Jsou to Mařatice, jedna z částí Uherského Hradiště. Právě zde se nacházejí apartmány Vinné sklepy Mařatice, které chytnou za srdce každého milovníka dobrého jídla i pití. Apartmány jsou velmi útulné a díky přátelské atmosféře, která je zde všudypřítomná, domů rozhodně spěchat nebudete.

Poznejte jedny z nejkrásnějších a nejstarších vinných sklípků na Moravě a rezervujte si degustační pobyt v Mařaticích!

Apartmány Sklepy Mařatice


VALTICE

Valtice - hlavní město vína by na vaší cestovatelské mapě rozhodně chybět nemělo. Kromě toho, že je město součástí Lednicko-valtického areálu, který je na seznamu světového dědictví UNESCO, o dobré víno zde zavadíte téměř na každém kroku. Pokud se pro svůj podzimní pobyt s degustací rozhodnete zvolit Vinařský pobyt na 3 noci v Hotelu Apollon, rozhodně neuděláte chybu.

Hotel Apollon má totiž skvělé recenze a navíc leží necelý kilometr od valtického zámku a jeho sklepů, ve kterých sídlí Národní salon vín. Zde je vždy uskladněná dostatečná zásoba nejlepších 100 vín z celé republiky.

Hotel APOLLON


HUSTPEČE

Město Hustopeče je hojně navštěvované především na jaře, kdy nad městem kvetou mandloňové sady, které na procházku lákají nejednu romantickou duši. Ale ani na podzim tu nepřijdete zkrátka! Město samotné, ale především jeho okolí, zve k procházkám či cyklotoulkám. Nedalekou Pálavu, Lednicko-valtický areál či oblast Modrých hor budete mít na dosah ruky.

Při pobytu v Amande Wine Wellness Hotelu si navíc můžete pochutnat na špičkové gastronomii, a to třeba při pobytu Jsem vinař. O vaši relaxaci a pohodu se pak postará tým profesionálů ve stylovém Wine Wellness a navíc ochutnáte jak místní mandle, tak i výtečné víno z okolních vinic.

Amande Wine Wellness Hotel


LEDNICE

Pobyt v Lázních Lednice si nejvíce užijete s vaší drahou polovičkou. Romantika tu dýchá z každého zákoutí a procházka zámeckým parkem či projížďka na loďce po některém ze slepých ramen řeky Dyje jsou zážitky, které mají i na podzim své osobité kouzlo.

Pokud si naplánujete váš vinařský pobyt na jižní Moravě právě v Lednici, nezapomeňte si přibalit i cyklistickou výbavu. Kolo nebo elektrokolo si zde bez problémů půjčíte a pak už hurá na nenáročné cyklostezky, které protínají celý lednicko-valtický areál.

Při pobytu ve Spa Resortu Lednice si v průběhu Gurmánského víkendu s vínem kromě samotného vína z místních vinic a labužnických pochoutek na vlastní kůži vyzkoušíte i blahodárné účinky jodové mořské vody, která zde vyvěrá z hloubky 1 250 metrů.

Spa Resort Lednice


LUHAČOVICE

Oblíbené lázeňské letovisko Luhačovice nepatří pod turisticky atraktivní region jižní Moravy, má totiž blíže spíše ke Slovácku. Nemusíte se však bát, že byste při pobytu v Luhačovicích jakkoliv strádali. Nejen, že zde není o výbornou gastronomii a víno nouze, ale navíc si můžete přímo na kolonádě pochutnat na specialitě, kterou jinde jen těžko ochutnáte - luhačovické kávě, tedy kávě s kapkou místní znamenité pálenky.

Vyzkoušejte v podzimních dnech pobyt Vinný relax v Lázeňském & wellness hotelu Niva nedaleko luhačovické přehrady! Nejlépe si ho užijete ve dvou a těšit se můžete například na volné vstupy do bazénů, bohatou polopenzi a welcome drink. Pro dámy je připravený peeling z jadérek vinných hroznů a pro pány celková masáž.

Lázeňský & wellness hotel Niva


NESUCHYNĚ

Jako poslední tip pro vás máme Hotel Lions v Nesuchyni, který sice neleží na Moravě, ale vaše podzimní tužby po pobytu s degustací vám dokáže splnit na 100 %. Nesuchyně se nachází ve Středočeském kraji nedaleko CHKO Křivoklátsko a během podzimních měsíců vás uchvátí množstvím barev, kterými se zbarví zdejší lesy.

Pobyt Dámská jízda s neomezenou konzumací vína si nejvíce užijete s kamarádkou, sestrou nebo kolegyní. Pokud budete mít štěstí na počasí, můžete volný čas věnovat procházkám a výletům na kole, pokud vás v Hotelu Lions zastihne typický podzimní nečas, pak si můžete v rámci pobytového balíčku užít do sytosti místního wellness. Samozřejmostí je nekonečná zásoba kvalitního španělského vína po celý pobyt a také neomezená konzumace zmrzliny v průběhu večeře. To zní skvěle, co říkáte?!Hotel Lions


Zaujal vás některý z pobytů? Rezervaci snadno zajistíte během pár kliknutí, případně vám s ní rádi  pomůžeme na e-mailové adrese [email protected].

Příjemný podzim plný vinařských zážitků vám přeje vaše Spa.cz.