Jak na nový, tak po celý!

"Očista těla i ducha"

Asi málokdo dokáže odolat svodům, které na nás o vánočních svátcích číhají. Nicnedělání, přejídání a alkohol často završí už tak náročný předcházející rok. Organismus je potřeba očistit a zbavit toxinů. Tomu se říká detoxikace - velmi moderní a v dnešní době oblíbená metoda. Detoxikace zlepšuje metabolismus a trávení, obnovuje zdraví a zpomaluje stárnutí. Navíc napomáhá psychické pohodě. Nabízíme různé detoxikační pobyty ve wellness hotelech i lázních.

Detoxikovat svoje tělo můžete například v Třeboni, kde na vás v Garnihotelu čeká Wellness balíček – DETOX DELUXE. Protože pro detox je důležitý dostatečný příjem tekutin, je v balíčku zahrnutý pitný režim obsahující vodu, fresh džusy a čaj. S pohybem je potřeba začínat pomalu, proto doporučujeme vycházky po Třeboni a se zdarma zapůjčenými Nordic walking holemi to bude určitě zábava. Poté se můžete zahřát v infrasauně. To všechno příjemně doplní očista těla peelingem nebo rašelinovou koupelí, aromatická masáž i aroma koupel.

Františkové lázně nabízí Detoxikační ozdravný balíček v Hotelu BOHEMIA relax. Tady absolvujete koupel se solí z Mrtvého moře, olejovou masáž, detoxikační zábal z mořských řas, lymfatickou masáž a prohřívací parafinový zábal. Během pobytu je zajištěna pitná kúra z místních pramenů.

Jestli se chystáte vyrazit mimo Českou republiku, pak detoxikační pobyty nabízí i Slovensko. Zajímavý je Brusnianský detoxikační pobyt v Léčebném domě Poľana – Brusno Kupele. Tady se o váš dobrý pocit postará plná penze zaměřená na racionální výživu a denně pohár fresh šťávy. Po vstupní lékařské prohlídce vás čeká až 10 různých procedur a volné vstupy do rehabilitačního bazénu, sauny a parních lázní. Další možností na Slovensku je Detoxikační wellness pobyt v Nízkých Tatrách, kde se nabízí spojit hory a detox. Ve Wellness Hotelu Chopok budete mít navíc k dispozici neomezené vstupy do bazénu, saunového světa a profesionálního fitness centra. V ceně je detoxikační bahenní zábal, peeling s mořskou solí a baňkování.

Očistěte svoje tělo i mysl na vámi vybraném pobytu a vykročte s čistým štítem vstříc novému roku…