Kam na velikonoční pobyty?

Nejlepší Velikonoce jsou v lázních nebo ve wellness hotelu!

Hotely na www.spa.cz nabízejí zajímavé velikonoční pobyty s bohatým programem. Ve velikonočně vyzdobených hotelech si užijete pohodové svátky plné jara, zábavy i odpočinku. Čekají na vás různá velikonoční překvapení, velikonoční menu se sladkými dobrotami, tradiční velikonoční aktivity a hudební večery. Samozřejmě nechybí relaxační procedury či dokonce procedury proti jarní únavě. Připravené jsou i aktivity pro děti, jako je například hledání velikonočních vajíček.

Velmi oblíbené jsou pobyty na horách, kde ještě leží zbytky sněhu, nebo v termálních lázních v Maďarsku. Na Slovensku jsou vyhledávané wellness hotely ve Vysokých Tatrách nebo Lázně Trenčianské Teplice, kde jsou pro Vás dokonce připravené ukázky slovenské lidové tvorby. U nás je skvělou velikonoční destinací Znojmo, kde se zaručeně nebudete nudit. Navíc od 17. – 21. 4. 2019 tam můžete navštívit Znojemské Velikonoce, trhy s bohatým programem, dílničkami pro děti, hudebním doprovodem, projížďkami na velikonočním vláčku a mnoho dalšího. Pokud si chcete na Velikonoce dopřát perfektní procedury, zavítejte do Teplic nad Bečvou. A jestliže hledáte klid a relax, zamiřte do Orlických hor nebo do Lázní Libverda. Odtud zase není daleko do Liberce, kde od 12. 4. – 21. 4. 2019 probíhá také Velikonoční jarmark. Nakonec nesmíme zapomenout zmínit Mariánské Lázně. Tam si totiž dopřejete velikonoční luxus, profesionální lázeňské procedury i gurmánské zážitky. Každoročně se tam koná mnoho kulturních akcí a ani Velikonoce nejsou výjimka. Marjánkovské jarnění probíhá 21. 4. 2019 a dozvíte se něco o velikonočních zvycích, proběhne masopustní veselí, pochutnáte si na tradičních pokrmech a zabaví Vás folklórní hudba.

Nabídka destinací i pobytů je široká, my jsme pro Vás vybrali ukázku 3 velikonočních pobytů:


  • Velikonoční pobyt na 5 dní ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Vega v Lázních Luhačovice Vás mile překvapí sladkým dárkem na pokoji a bohatými snídaněmi i večeřemi. V ceně je 5 různorodých procedur, třeba na každý den vašeho pobytu. Volně budete mít k dispozici Whirlpool, hotelový bazén i fitness centrum. Čeká Vás hudební večer a o děti bude také postaráno. Zabaví se při hledání velikonočních vajíček nebo v hotelovém dětském koutku, kam mají vstup zdarma. V sobotu 20. 4. 2019 můžete navíc i tady navštívit Velikonoční jarmark.


  • Velikonoce můžete strávit i ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Park na Slovensku v Lázních Piešťany. Ubytujete se na 3 noci, v ceně máte polopenzi formou bufetu a z toho jednu Slavnostní velikonoční večeři s dárečkem. O zaručený relax se postarají 3 různé procedury a neomezený vstup do bazénu. Své tělo si zdarma protáhnete ve fitness centru, kde je možné vyzkoušet Fit program.


  • Velikonoční pobyt nabízí také čtyřhvězdičkový Hotel Aquaworld Resort v Lázních Budapešť v Maďarsku. Uvítají Vás welcome drinkem a pak si tady budete 5 dnů užívat neomezený vstup do aquaparku, saunového světa i do Oriental Spa a dokonce také Wellness a fitness centra. No nezní to skvěle? Pobyt je navíc s polopenzí formou švédských stolů.


Ale máme pro Vás jedno upozornění! Jakmile jednou vyzkoušíte velikonoční pobyt v lázních nebo wellness hotelu, už nikdy nebude chtít jiné Velikonoce. Nicméně to za to stojí! Oslavíte svátky jara, zároveň si odpočinete a načerpáte sílu do dalších dnů.