Pobyty v Lázních Teplice nad Bečvou

V Lázních Teplice nad Bečvou dnes pobyty nenabízíme, prosím vybírejte níže.
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

19 km od Lázně Teplice nad Bečvou

Rusava

Rusava

20 km od Lázně Teplice nad Bečvou

Šenov u Nového Jičína

Šenov u Nového Jičína

22 km od Lázně Teplice nad Bečvou

Hlubočky

Hlubočky

26 km od Lázně Teplice nad Bečvou

Vyberte si pobyt dle zaměření

Lázně Teplice nad Bečvou - lázeňské a wellness pobyty

Pobyty v Lázních Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou patří k jedněm z nejstarších lázní na Moravě. Historie lázeňství se zde začala psát již v roce 1553, kdy tehdejší majitel hranického panství Jan Kropáč z Nevědomí nechal vybudovat kamennou nádrž se střechou ke koupání, do níž byly svedeny nejvydatnější prameny termální kyselky. K dalšímu rozvoji lázeňství došlo až v 18. století, kdy byla na břehu Bečvy postavena zděná lázeňská budova s dřevěnou galerií.

K nebývalému rozmachu výstavby lázeňských budov pak došlo ve 30. letech minulého století. V současnosti jsou Lázně Teplice nad Bečvou špičkovým zařízením, které se specializuje na kardiorehabilitaci klientů s důrazem na prevenci vzniku srdečních a mozkových příhod. Dále se zabývají edukací rizikových faktorů aterosklerózy jako je vysoký krevní tlak, zvýšená hladina tuků v krvi, cukrovka, nadváha, kouření, ale i léčbou pohybového aparátu.

K léčbě lázně využívají koupele v unikátním přírodním zdroji - minerální vodě s vysokým obsahem oxidu uhličitého a stálou teplotou 22,5°C a další procedury z oblasti masáží, zábalů, elektroléčby i rehabilitace. Lázeňské pobyty a wellness pobyty jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí využít širokou škálu léčebných a wellness procedur a zároveň touží po aktivním odpočinku. K tomuto účelu slouží tenisové kurty, minigolf, fitcentrum, bowling a víceúčelový lázeňský okruh určený pro pěší i pro cyklisty. Rezervujte si u nás pobyt v některém z lázeňských hotelů a užijte si zaslouženou dovolenou. Podívejte se také na lázně Teplice nad Bečvou na videu a inspirujte se k pobytu v Teplicích.