Lázeňský dům Praha

Teplice nad Bečvou 1073, 75301 Hranice

Lázně Teplice nad Bečvou

O hotelu

Lázeňský dům Praha je jeden z objektů lázní Teplice nad Bečvou a byl nově zrekonstruován v roce 2016. Lázně se nacházejí v údolí řeky Bečvy v Moravské bráně nedaleko Olomouce a patří k nejstarším lázním na Moravě. Přímo pod lázeňskými budovami se nacházejí skalní pukliny, navazující na rozsáhlý jeskynní systém. Právě tam vyvěrá  léčivá voda, silně obohacená minerály a oxidem uhličitým – dnes nazývaná teplická kyselka. Léčebné pobyty jsou vhodné zejména pro rehabilitaci oběhového a nervového systému, pohybového aparátu, léčbu poruch látkové výměny (diabetes mellitus – cukrovka) a obezity u dětí. Funkcionalistický dům Praha dominuje lázeňskému parku v bezprostřední blízkosti kolonády. Unikátem lázní je minerální voda s vysokým obsahem oxidu uhličitého.  Ubytování je poskytováno v komfortních pokojích prvorepublikového stylu:  3 jednolůžkových, 22 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmánech s vlastním příslušenstvím. Apartmány jsou prostornější s rozkládací sedací soupravou, posezením a manželskou postelí. Většina pokojů má k dispozici terasu s výhledem do zeleně, v případě zájmu nutno nahlásit. Pokoje, které terasu nemají, disponují klimatizací.Součástí pokojů je trezor, lednice, WiFi připojení. Přímo u lázeňského domu jsou k dispozici parkovací místa k vyložení a naložení zavazadel, parkování pro klienty zdarma je zajištěno na nedalekém oploceném parkovišti s kamerovým systémem. 

Dovolujeme si Vás upozornit, že příjem na pobyt probíhá v recepci v hotelu Praha v časech 6:00-18:00 a poté v  nedalekém lázeňském domě Bečva (cca 100 m) od hotelu Praha.

Stravování

Přímo v budově lázeňského domu Praha se podávají snídaně formou bufetu. Obědy a večeře výběr ze 3 menu jsou podávány v nedalekém lázeňském domě Bečva. V lázeňském domě Praha je k dispozici také denní a večerní bar s obsluhou.

Léčebné procedury

Hosté mohou navštěvovat bazén nebo wellness centrum v lázeňském domu Moravan (přibližně 300 m od LD Praha) nebo bazén s parní saunou v lázeňském domu Janáček (přibližně 60 m od LD Praha), lze kombinovat. Je možné také zakoupit vstup do wellness centra Moravan (saunový svět, whirlpool) - cena 260 Kč / 2 hodiny / osoba. Lázeňské procedury, lékařské prohlídky a vyšetření jsou poskytovány v lázeňském domu Bečva (přibližně 100 m od LD Praha). 

Video

Zobrazit Lázeňský dům Praha na videu
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí