Lázeňský dům Moravan

Teplice nad Bečvou 63, 75301 Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou

O hotelu

V malebném údolí řeky Bečvy v Moravské bráně se nachází malé rodinné lázně Teplice nad Bečvou, které patří mezi nejstarší v České republice. Nachází se nedaleko známého města Hranic, které je známé díky nejhlubší propasti v České republice. Přímo pod lázeňskými budovami se nacházejí skalní pukliny, navazující na rozsáhlý jeskynní systém. Právě tam vyvěrá ona zázračná léčivá voda, silně obohacená minerály a oxidem uhličitým – dnes nazývaná teplická kyselka. Zdejší lázeňská péče pomáhá obnovit síly nejen dospělým, ale i dětem od 1,5 roku věku a dospívajícím. Léčebné pobyty jsou vhodné zejména pro rehabilitaci oběhového a nervového systému, pohybového aparátu, léčbu poruch látkové výměny (diabetes mellitus – cukrovka) a obezity u dětí. Malebná krajina a rozsáhlý park obklopující lázně přímo vybízí k procházkám a výletům do okolí. Ubytujte se v Lázeňském domě Moravan, který se nachází v poklidné části lázní a je obklopen zelení. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem či vanou, fénem, lednicí, telefonem, televizí, županem, trezorem a WiFi připojením. Prohlédněte si hodnocení Lázeňského domu Moravan. V Lázeňském domě Moravan se nachází rehabilitační bazén s masážními tryskami a protiproudem. Základním léčebným zdrojem je zde minerální voda s vysokým obsahem oxidu uhličitého, kterou doplňuje pestrá paleta procedur z oblasti masáží, zábalů, elektroléčby i rehabilitace. Raritou je procedura Vacushape a celotělová chladová terapie v poláriu Arktika

Podívejte se na aktuální nabídku pobytů v Lázeňském domě Moravan.

Stravování

Lázeňský dům Moravan nabízí stravovací provoz, kde se připravuje dietní i klasická strava. Denně je otevřená příjemná kavárna s kapacitou 50 míst a v letních měsících je také k dispozici venkovní terasa s krásným výhledem do okolí.

Léčebné procedury

Můžete si zde dopřát léčebné a relaxační procedury s využitím jedinečného přírodního léčebného zdroje. Uhličité koupele, přísadové uhličité koupele, celotělové či nožní lázně, široká nabídka léčebných i relaxačních masáží, kyslíková terapie, EKG, bio-lampa, inhalace, elektroléčba, magnetoterapie, podvodní masáže, tepelné parafínové či rašelinové zábaly, individuální či skupinový tělocvik a další.

Video

Zobrazit Lázeňský dům Moravan na videu
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí