Kam o jarních prázdninách? 7 osvědčených míst pro rodiny s dětmi

Vyrazte za zábavou a dobrodružstvím (nejen) na horách

Ptáte se, proč patří rodinné pobyty o jarních prázdninách k těm nejoblíbenějším? Odpověď je nasnadě - rodiny si v tuto dobu užívají báječné chvíle pohromadě. Pokud se navíc svůj zimní pobyt okořeníte zábavou, sportem či dobrodružstvím na horách, váš společný pobyt s dětmi nebude mít chybu.

Počasí je letos sice nevyzpytatelné, skvělé nabídky hotelů po celém Česku by však byla škoda nevyužít. Inspirujte se 7 osvědčenými hotely, ve kterých si jarní prázdniny užijete na maximum s celou rodinou. Tak kam vyrazíte vy?

Rodinné pobyty 2023


ZA SPORTEM DO HARRACHOVA

To, co vás čeká a nemine při jarním pobytu v Harrachově, je zřejmé už z názvu Hotelu Fit Fun. Fit budete, když se vydáte na sjezdovku ležící hned vedle hotelu, a Fun, tedy zábava, na vás čeká při hraní bowlingu nebo šipek v budově hotelu.

A co když  přijde obleva? Pak si alespoň můžete do sytosti užívat hotelového wellness a k rodinnému pobytu na horách automaticky dostanete také výhodnou Harrachov card, která nabízí zajímavé slevy na služby a atrakce v celém Harrachově. Nudit se tak rozhodně nebudete, ať je počasí jakékoliv.

Hotel Fit Fun


ZA VLKY DO SRNÍ

V našem výběru osvědčených klasik pro rodiny rozhodně nesmí chybět nějaký ten hotel v jižních Čechách. Jaký jsme vybrali? Tím nejlepším pro rodinný pobyt na Šumavě je bezesporu Hotel Srní.

Lyže a běžky si samozřejmě zabalte, ale kdyby to náhodou se sněhem nevyšlo, není důvod smutnit. Dětem můžete slíbit, že si užijete mnoho zábavy i pokud budou teploty nad nulou. Hotel má totiž vnitřní vyhřívaný bazén a nedaleko se nachází vlčí rezervace, kde lze při troše štěstí pozorovat smečku pravých vlků.

Hotel Srní a depandance Šumava


ZA ZÁBAVOU DO LIBERCE

Kdyby si děti sami mohly vybrat, kam na rodinný pobyt vyrazit, WELLNESS HOTEL BABYLON v Liberci by zcela jistě vyhrál. Kde jinde totiž najdete aquapark, lunapark a funpark pod jednou střechou?

Hotel nabízí ve svých rodinných pobytových balíčcích se zábavou vše, co je pro nezapomenutelné jarní prázdniny s dětmi potřeba, a pokud by vám to i přesto bylo málo, přibalte si sebou lyže a dojeďte si parádně zalyžovat na vyhlášený Ještěd.

WELLNESS HOTEL BABYLON


ZA POHODOU DO NOVÉHO MĚSTA

Další hotel také dává svým jménem tušit, co si zde (nejen o jarních prázdninách) užijete nejvíce. Hotel Ski dominuje krajině Českomoravské vrchoviny a nabízí zázemí pro lyžaře i běžkaře všech věkových kategorií.

Kromě toho si tu samozřejmě užijete i vodních radovánek v hotelovém wellness nebo výletů za památkami UNESCO. V okolí Nového Města na Moravě jsou hned tři. Víte, o které jde?

Hotel Ski


ZA KRAKONOŠEM DO MARIÁNEK

Čekali byste Hotel Krakonoš v Krkonoších? Chyba! Tenhle ***+ komplex se nachází nedaleko centra lázeňského města Mariánské Lázně. Za příznivých sněhových podmínek se i tady lyžuje. Areál se nachází zhruba 100 metrů od hotelu. Kromě toho jsou v okolí běžkařské trasy, které vás provedou skrze ta nejkrásnější místa CHKO Slavkovský les.

Přímo ve městě je pak možné navštívit nějakou z kulturních akcí nebo si dopřát nerušené lenošení přímo v hotelovém wellness.

Hotel Krakonoš Three Stars Superior


ZA PŘÍRODOU DO MORAVSKÉHO KRASU

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, zima v Blanském krasu je dechberoucí. Vůbec nejlepší možnosti, jak tuto nádhernou lokalitu na jihu Moravy objevit, nabízí Hotel Skalní Mlýn ležící v samém srdci Moravského krasu v blízkosti Punkevních jeskyní i proslulé propasti Macocha.

V okolí je i mnoho dalších přírodních zajímavostí a přímo v hotelu si můžete domluvit nejen prohlídky těchto míst, ale zajistí vám zde i unikátní speleologický kurz, na kterém se celá rodina dozví to nejzajímavější ze světa jeskyní.

Hotel Skalní Mlýn


ZA RELAXEM DO RUSAVY

Věděli byste bez nápovědy, kde leží Rusava? Je to menší horská obec nedaleko Kroměříže ve Zlínském kraji. Co je ale nejdůležitější, okolní krajina Hostýnských vrchů je naprosto perfektní pro zimní sporty i turistiku.

O jarních prázdninách tam všechny návštěvníky s radostí přivítá Hotel Rusava, který disponuje nejen bohatým wellness, ale hlavně pohodlným zázemím i pro nejmenší děti, takže je bez obav můžete vzít na rodinný pobyt s sebou.

Hotel Rusava


Už víte, kam se svými dětmi o jarních prázdninách vyrazíte? Váš pobyt snadno rezervujete na webových stránkách Spa.cz nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 483 515 290 či napište na e-mail [email protected]. Rádi Vám poradíme.