Na skok v Mariánských Lázních

Co podniknout o víkendu v Mariánkách? Vyzkoušely jsme to na vlastní kůži!

Po náročné letní sezóně, kdy se po půlroční odmlce opět rozjel cestovní ruch a lidé mohli znovu téměř bez omezení cestovat, jsme byly vyslány na víkendový "polopracovní" pobyt do Mariánských Lázní.  Jak se nám v těchto malebných západočeských lázních líbilo a co jsme měly možnost vyzkoušet a navštívit?Mariánské Lázně


KDE JSME ZAKOTVILY?

Ubytování jsme měly zajištěno ve Wellness & Spa hotelu Richard, jež leží v blízkosti lázeňského centra a je rovněž součástí naší nabídky. A co je nejlepší?  Pobyty ve Wellness & Spa hotel Richard nabízí celou škálu možností - od léčebných rehabilitací až po dámskou či pánskou jízdu.Wellness & Spa hotel Richard


Náš pobyt byl příjemně zpestřen také několika lázeňskými procedurami. Měly jsme možnost vyzkoušet perličkovou koupel, aroma masáž a plynovou obálku neboli suchou plynovou koupel (ač děsivý název, velmi prospěšná procedura).


CO NESMÍTE VYNECHAT?

Mariánské Lázně jsou kouzelné zrekonstruované město obklopené zelení, vybízející k procházkám okolními parky a ochutnávání jak léčivých minerálních pramenů, tak horké medoviny či svařeného vína na kolonádě u stánku.


V nabídce Spa.cz najdete nespočet hotelů, ať už historicky známých či nově vybudovaných. Zkrátka si tu vybere každý podle svého vkusu a svých preferencí. My jsme měly množnost do mnohých z nich během víkendu nakouknout a už teď víme, že se sem musíme jednou vrátit, jelikož jsme rozhodně nezvládly vše objevit.


CO SE NÁM LÍBILO NEJVÍCE?

Při pobytu v Mariánských Lázních rozhodně nesmíte vynechat procházku ke Zpívající fontáně, a to obzvláště po setmění, kdy je hudební reprodukce doplněna i o světelnou show. Teprve zde zažijete pravou lázeňskou atmosféru!

Zpívající fontána


Zkrátka a dobře, nudit se zde určitě nebudete. Prodloužený víkendový pobyt je k poznání celého města a jeho okolí možná až příliš krátký, ale k načerpání nových sil dostačující. Také byste rádi získali nějakou tu energii? Prohlédněte si naše wellness a lázeňské pobyty v Mariánských Lázních.


Těšíme se zase příště na našich dalších cestách po českých lázních a wellness hotelech :).

Vaše Spa.cz