Oblíbené lázně Velichovky jsou zpět

Ubytujte se v krásných prvorepublikových vilách

Do nabídky lázeňských míst se opět po čase vracejí oblíbené lázně Velichovky. Přinášejí nabídku nových pobytových balíčků s množstvím moderních léčebných procedur. Ty potěší všechny, které trápí pohybové obtíže a nebo trpí chronickým onemocněním pohybového aparátu. Lázně Velichovky totiž patří k nejlepším lázním na léčbu pohybového aparátu. Samozřejmě na návštěvu tohoto půvabného městečka můžete přijet i za relaxací. Dostatek odpočinku a prevence onemocnění jsou tím nejlepším, co pro vaše tělo můžete udělat.

Lázně Velichovky, i přesto, že nepatří k největším a nejnavštěvovanějším lázním, stojí rozhodně za návštěvu. Mohou se pochlubit více než stoletou tradicí lázeňství a při procedurách zde budete v péči nejlepších odborníků. Díky spolupráci s Fakultní nemocnicí v Hradci Králové jsou zde pro léčbu aplikovány nejmodernější medicínské postupy. Velký úspěch lázně zaznamenávají u pacientů s umělými klouby, po operacích či po úrazech. K léčbě se zde využívá unikátní křídová slatina. Ta je vhodná zejména k zábalům a koupelím. V celé republice ani v Evropě slatinu s podobným složením nenajdete!

Hosté při ubytování v lázních Velichovky oceňují přátelský přístup, komplexní léčbu a rodinné prostředí. Klidná atmosféra města je k odpočinku a pročištění mysli jako stvořená. Přijeďte načerpat nové síly, zregenerovat celé tělo a zbavit se stresu. Vybírat můžete z pobytů různé délky i rozdílného zaměření. Nejkratší víkendový pobyt nabízí krátké seznámení s lázeňskou tradicí. V rámci Pohodového víkendu si vyzkoušíte na vlastní kůži slatinný zábal na záda, aroma masáž a perličkovou koupel. Samozřejmostí je bohatá polopenze doplněná o ovocný a zeleninový bufet. V nabídce je ale i pobyt na 5 dní či Týden plný relaxace. Dlouhodobější pobyty si můžete zpestřit výletem do nedaleké Jaroměře či do Dvora Králové nad Labem s africkým safari.


Rezervujte si váš první pobyt v lázních Velichovky a dejte jim šanci vás okouzlit! Do Velichovek se prý hosté velmi rádi vracejí a pokud se vám tam zalíbí, není problém si odpočinkový pobyt rezervovat na Spa.cz kdykoliv během roku znovu.