Spa Hotel Felicitas - Lázně Poděbrady

Nejnavštěvovanější lázeňské město v České republice

O LÁZNÍCH PODĚBRADY

Lázně Poděbrady patří více než 100 let mezi nejnavštěvovanější lázeňská města v České republice. Není to jen díky strategické poloze, ze které to je kousek do všech koutů České republiky, ale i díky příjemnému romantickému prostředí, útulným kavárnám a nádherné kolonádě. 

Poděbrady jsou proslavené především léčbou srdečních obtíží, odtud “Na srdce jsou Poděbrady“. Specializují se hlavně na léčbu kardiovaskulárních chorob nebo cukrovky, ale také nemoci pohybového aparátu nebo nervové nemoci. 

Léčivým zdrojem je silný pramen minerální vody s velkým obsahem kysličníku uhličitého, magnesia a vápníku. Nejznámějším pramenem je Poděbradka.

Kolonáda

SPA HOTEL FELICITAS

Tento čtyřhvězdičkový hotel má ideální polohu. Nachází se přímo na lázeňské kolonádě naproti centrální fontáně. Byl otevřen v roce 2007 a během krátké doby se stal vyhledávaným cílem hostů, kteří touží po příjemné relaxaci a zlepšení zdraví. Nabízí široký komplex služeb pod jednou střechou – ubytování, stravování, balneo-rehabilitační centrum, wellness centrum, saunový minisvět, bazén, kongresové centrum, podzemní garáže.  

K relaxaci mohou hosté Spa Hotelu Felicitas využít saunu a vířivku. Nabídka zahrnuje i širokou škálu masáží a procedur včetně pivních a vinných koupelí. 

Těšit se můžete i na moderní restauraci s kavárnou, letní terasou a kapacitou až 80 osob, která se nachází v přízemí hotelu. Nabízí mezinárodní kuchyni a širokou nabídku vín z celého světa. Restaurace je vhodná pro pořádání rautů, svateb, rodinných oslav či firemních večírků.

wellness

AKTIVITY A KULTURA

Poděbrady a okolí nabízejí širokou škálu aktivit. Ve městě můžete navštívit mnoho zajímavých historických památek jako je poděbradský zámek, pomník Jiřího z Poděbrad nebo lázeňská kolonáda. Určitě nesmíte vynechat Muzeum filmových legend, nacházející se přímo na poděbradském náměstí. Ti aktivnější mohou procházky po kulturních památkách vyměnit za zážitkovou plavbu lodí po Labi nebo se projet po cyklostezce do Nymburku či k soutoku Labe a Cidliny. V kavárně Libenský se můžete těšit na pravidelné taneční večery.

Zde se můžete podívat na video ze Spa Hotelu Felicitas, který náš Lázeňský Švihák navštívil.