Hotely v Lázních Poděbrady

celkem 8 nalezených hotelů

Balíčky Mapa lázní

Hotel Bellevue - Tlapák

  • nám T. G. Masaryka 654/III, Poděbrady
Tradiční poděbradský Hotel Bellevue Tlapák se nachází přímo v srdci Poděbrad na lázeňské kolonádě s vyhlídkou na proslulé květinové hodiny. Tento hotel je od roku 2017 zrekonstruován. Mezi vybavení...

Velmi dobré

1028 recenzí

Poslední rezervace před 5 hodinami

od 6 580 Kč
Rádi na cestách relaxujete? Podívejte se na výhodné pobytové balíčky v Lázních Poděbrady. Zobrazit pobyty

Hotel Libenský

  • Nám. T.G.M. 437/II, Poděbrady
Hotel Libenský je hlavním lázeňským domem společnosti Lázně Poděbrady a.s.. Objekt ležící ve středu lázeňské kolonády, patří svou polohou a kompletnost nabízených služeb k nejvyhledávanějším...

Velmi dobré

75 recenzí

od 6 580 Kč

Penzion Alfa Poděbrady

  • náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 4, Poděbrady
Penzion Alfa Poděbrady nabízí svým hostům příjemné zmodernizované ubytování. Penzion je umístěn přímo na lázeňské kolonádě. Naleznete zde 16 pokojů, které jsou vybaveny vlastní koupelnou, Tv,...

Velmi dobré

53 recenzí

od 2 780 Kč

Hotely v Lázních Poděbrady

Hotely v Lázních Poděbrady

Lázně Poděbrady skýtají bohaté rekreační, kulturní i sportovní vyžití. Toto lázeňské městečko nedaleko Prahy patří k nejkrásnějším lázeňským městům v celé České republice s bohatou lázeňskou tradicí. Již od roku 1908 sem pravidelně jezdí pacienti s problémy se srdcem, ale také návštěvníci za relaxací a odpočinkem. Léčebným zdrojem je přírodní minerální voda Poděbradka, která má léčebné účinky. K dispozici vám budou také lázeňské procedury, masáže, zábaly, koupele a jiné wellness procedury, které zaručí, že se z prodlouženého víkendu nebo lázeňské dovolené vrátíte jako vyměnění! Vyberte si hotel v Lázních Poděbrady, který vám nabídne vše, co potřebujete k dokonalému pobytu! 

Ve městě můžete navštívit také zajímavé historické památky a především krásnou lázeňskou kolonádu, kde si užijete tu správnou lázeňskou atmosféru. Mezi památky, které můžete navštívit patří historický poděbradský zámek a pomník Jiřího z Poděbrad, který se stal významnou dominantou města. Okolo kolonády se nachází restaurace, kavárny a místní podniky, kde si můžete vychutnat vynikající pokrmy a jiné speciality jako jsou lázeňské oplatky. Zdravotní procházky po městě vám zpříjemní posezení v parcích a v jiných krásných zákoutí města. 

Procházky po městě můžete vyměnit za bowling, cvičení ve fitness centru či za plavání v místním plaveckém areálu. Ať už chcete spojit lázeňský pobyt s památkami nebo se sportovní aktivitou, užijete si jej naplno! Těšit se můžete na útulné i luxusní hotely v Lázních Poděbrady, kde si užijete ničím nerušený pobyt. Většina hotelů nabízí léčebné procedury, zábaly, masáže a jiné wellness procedury, při kterých se maximálně odreagujete. Ať už jde o masáž horkými kameny nebo exotický čokoládový zábal, vaše tělo si opravdu odpočine. Hotely také disponují restaurací, kde se rádi postarají o vaše celodenní stravování. 

Vybrat si můžete také hotely, které mají snídaně nebo polopenze zahrnuty již v ceně ubytování. Některé ubytovací zařízení vám také rádi nabídnou plnou penzi, kde si po celý den užijete také vynikající drinky a koktejly. Často nechybí ani bar, hotelová kavárna nebo salonek pro firemní či soukromé účely. A samozřejmostí je krásný výhled přímo do historického města. Vybrat si můžete z bohaté nabídky lázeňských hotelů, kde o vás bude postaráno. Tak si najděte lázeňský pobyt v Lázních Poděbrady, kam se budete rádi a pravidelně vracet! My vám rádi doporučíme hotely v Lázních Poděbrady, které nabízí různé lázeňské pobyty pro páry, jednotlivce nebo seniory. 

Mezi nejoblíbenější patří SPA Hotel Felicitas, který je vybaven bazénem, saunou, perličkovou vanou a wellness centrem. Perfektní odpočinek pod jednou střechou! Dalším oblíbeným hotelem je Hotel Bellevue - Tlapák, který leží přímo v srdci Poděbrad. Neméně skvělé jsou Hotel Golfi a Hotel Libenský. Tyto lázeňské hotely si chválí návštěvníci z celé České republiky. Moderní ubytování nabídne Penzion Alfa Poděbrady, který má připravené také sezónní pobyty pro muže i ženy. Všechny hotely a penziony spojuje jedno a to moderní wellness centrum, které naleznete v každém z nich. A proč nezačít den ve vířivce? V naší bohaté nabídce tak naleznete různorodé ubytování v Lázních Poděbrady. Od útulných penzionů až po luxusní hotely, které nabídnou maximální komfort a především zmíněný luxus. Stačí si vybrat hotel, který je pro vás ten pravý!