Hotely Lázně Poděbrady

celkem 9 nalezených hotelů

Balíčky Mapa lázní

Rádi na cestách relaxujete? Podívejte se na výhodné pobytové balíčky v Lázních Poděbrady. Zobrazit pobyty

Hotely v Lázních Poděbrady

Hotely Lázně Poděbrady

Lázně Poděbrady skýtají bohaté rekreační, kulturní i sportovní vyžití. Toto lázeňské městečko nedaleko Prahy patří k nejkrásnějším lázeňským městům v celé České republice s bohatou lázeňskou tradicí. Již od roku 1908 sem pravidelně jezdí pacienti s problémy se srdcem, ale také návštěvníci za relaxací a odpočinkem. Léčebným zdrojem je přírodní minerální voda Poděbradka, která má léčebné účinky. K dispozici vám budou také lázeňské procedury, masáže, zábaly, koupele a jiné wellness procedury, které zaručí, že se z prodlouženého víkendu nebo lázeňské dovolené vrátíte jako vyměnění! Vyberte si hotel v Lázních Poděbrady, který vám nabídne vše, co potřebujete k dokonalému pobytu! 

Ve městě můžete navštívit také zajímavé historické památky a především krásnou lázeňskou kolonádu, kde si užijete tu správnou lázeňskou atmosféru. Mezi památky, které můžete navštívit patří historický poděbradský zámek a pomník Jiřího z Poděbrad, který se stal významnou dominantou města. Okolo kolonády se nachází restaurace, kavárny a místní podniky, kde si můžete vychutnat vynikající pokrmy a jiné speciality jako jsou lázeňské oplatky. Zdravotní procházky po městě vám zpříjemní posezení v parcích a v jiných krásných zákoutí města. 

Procházky po městě můžete vyměnit za bowling, cvičení ve fitness centru či za plavání v místním plaveckém areálu. Ať už chcete spojit lázeňský pobyt s památkami nebo se sportovní aktivitou, užijete si jej naplno! Těšit se můžete na útulné i luxusní hotely v Lázních Poděbrady, kde si užijete ničím nerušený pobyt. Většina hotelů nabízí léčebné procedury, zábaly, masáže a jiné wellness procedury, při kterých se maximálně odreagujete. Ať už jde o masáž horkými kameny nebo exotický čokoládový zábal, vaše tělo si opravdu odpočine. Hotely také disponují restaurací, kde se rádi postarají o vaše celodenní stravování. 

Vybrat si můžete také hotely, které mají snídaně nebo polopenze zahrnuty již v ceně ubytování. Některé ubytovací zařízení vám také rádi nabídnou plnou penzi, kde si po celý den užijete také vynikající drinky a koktejly. Často nechybí ani bar, hotelová kavárna nebo salonek pro firemní či soukromé účely. A samozřejmostí je krásný výhled přímo do historického města. Vybrat si můžete z bohaté nabídky lázeňských hotelů, kde o vás bude postaráno. Tak si najděte lázeňský pobyt v Lázních Poděbrady, kam se budete rádi a pravidelně vracet! My vám rádi doporučíme hotely v Lázních Poděbrady, které nabízí různé lázeňské pobyty pro páry, jednotlivce nebo seniory. 

Mezi nejoblíbenější patří SPA Hotel Felicitas, který je vybaven bazénem, saunou, perličkovou vanou a wellness centrem. Perfektní odpočinek pod jednou střechou! Dalším oblíbeným hotelem je Hotel Bellevue - Tlapák, který leží přímo v srdci Poděbrad. Neméně skvělé jsou Hotel Golfi a Hotel Libenský. Tyto lázeňské hotely si chválí návštěvníci z celé České republiky. Moderní ubytování nabídne Penzion Alfa Poděbrady, který má připravené také sezónní pobyty pro muže i ženy. Všechny hotely a penziony spojuje jedno a to moderní wellness centrum, které naleznete v každém z nich. A proč nezačít den ve vířivce? V naší bohaté nabídce tak naleznete různorodé ubytování v Lázních Poděbrady. Od útulných penzionů až po luxusní hotely, které nabídnou maximální komfort a především zmíněný luxus. Stačí si vybrat hotel, který je pro vás ten pravý!