Hotely Lázně Poděbrady ubytovávající zvířata

celkem 6 nalezených hotelů Vyberte lokalitu

Balíčky Mapa lázní

Hotel Libuše

  • Na Valech 254, Poděbrady
Hotel Libuše je 3* menší lázeňský hotel ve středu města situovaný v okraji lázeňského parku. Lůžková kapacita objektu činí 64 lůžek. Hostům jsou k dispozici 2 jednolůžkové, 28 dvoulůžkových pokojů...

Velmi dobré

259 recenzí

od 7 180 Kč

Penzion Alfa Poděbrady

  • náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 4, Poděbrady
Wellness Penzion Alfa Poděbrady nabízí svým hostům příjemné zmodernizované ubytování a wellness zázemí. Penzion je umístěn přímo na lázeňské kolonádě, takže hned, jakmile jen vykročíte z hotelu,...

Perfektní

607 recenzí

od 5 100 Kč
Rádi na cestách relaxujete? Podívejte se na výhodné pobytové balíčky v Lázních Poděbrady. Zobrazit pobyty

Lázně Poděbrady - hotely a ubytování

Lázně Poděbrady skýtají bohaté rekreační, kulturní i sportovní vyžití. Toto lázeňské městečko nedaleko Prahy patří k nejkrásnějším lázeňským městům v celé České republice s bohatou lázeňskou tradicí. Již od roku 1908 sem pravidelně jezdí pacienti s problémy se srdcem, ale také návštěvníci za relaxací a odpočinkem. Léčebným zdrojem je přírodní minerální voda Poděbradka, která má léčebné účinky. K dispozici vám budou také lázeňské procedury, masáže, zábaly, koupele a jiné wellness procedury, které zaručí, že se z prodlouženého víkendu nebo lázeňské dovolené vrátíte jako vyměnění! Vyberte si hotel v Lázních Poděbrady, který vám nabídne vše, co potřebujete k dokonalému pobytu! 

Ve městě můžete navštívit také zajímavé historické památky a především krásnou lázeňskou kolonádu, kde si užijete tu správnou lázeňskou atmosféru. Mezi památky, které můžete navštívit patří historický poděbradský zámek a pomník Jiřího z Poděbrad, který se stal významnou dominantou města. Okolo kolonády se nachází restaurace, kavárny a místní podniky, kde si můžete vychutnat vynikající pokrmy a jiné speciality jako jsou lázeňské oplatky. Zdravotní procházky po městě vám zpříjemní posezení v parcích a v jiných krásných zákoutí města. 

Procházky po městě můžete vyměnit za bowling, cvičení ve fitness centru či za plavání v místním plaveckém areálu. Ať už chcete spojit lázeňský pobyt s památkami nebo se sportovní aktivitou, užijete si jej naplno! Těšit se můžete na útulné i luxusní hotely v Lázních Poděbrady, kde si užijete ničím nerušený pobyt. Většina hotelů nabízí léčebné procedury, zábaly, masáže a jiné wellness procedury, při kterých se maximálně odreagujete. Ať už jde o masáž horkými kameny nebo exotický čokoládový zábal, vaše tělo si opravdu odpočine. Hotely také disponují restaurací, kde se rádi postarají o vaše celodenní stravování. 

Vybrat si můžete také hotely, které mají snídaně nebo polopenze zahrnuty již v ceně ubytování. Některé ubytovací zařízení vám také rádi nabídnou plnou penzi, kde si po celý den užijete také vynikající drinky a koktejly. Často nechybí ani bar, hotelová kavárna nebo salonek pro firemní či soukromé účely. A samozřejmostí je krásný výhled přímo do historického města. Vybrat si můžete z bohaté nabídky lázeňských hotelů, kde o vás bude postaráno. Tak si najděte lázeňský pobyt v Lázních Poděbrady, kam se budete rádi a pravidelně vracet! My vám rádi doporučíme hotely v Lázních Poděbrady, které nabízí různé lázeňské pobyty pro páry, jednotlivce nebo seniory.