Včasná rezervace pobytů na Silvestr!

Naplánujte si svůj pohádkový Silvestr právě teď!

I přesto, že letošní rok cestování příliš nepřeje, pevně věříme, že silvestrovské oslavy proběhnou jako každoročně ve velkém stylu. Pokud si ani vy neumíte Silvestr doma na gauči představit, je nejvyšší čas začít vybírat, kde konec roku 2020 strávíte!

Silvestrovské oslavy nás sice čekají až za necelé 3 měsíce, ale právě nyní je ten správný čas vychytat poslední místa na ty nejžádanější silvestrovské pobyty. Odpočinek je přesně tím, co na konci tohoto po všech směrech náročného roku budeme všichni potřebovat.

Co od silvestrovského pobytu očekávat?

Většina hotelů a ubytovacích zařízení připravuje pro své hosty v období Vánoc a Silvestra speciální pobytové balíčky se zvýhodněnou cenou a s bohatým programem. Zpravidla se můžete těšit na slavnostní večeři, raut, společenskou zábavu a půlnoční překvapení či působivý ohňostroj.

Silvestrovské pobyty jsou skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí oslavy konce roku užít v dobré společnosti a v trošku jiném než domácím prostředí. Vyrazit můžete s celou rodinou, přáteli, ale i ve dvou. Romantický pobyt má při poslední noci v roce magické kouzlo!

TIP: Pokud chcete své drahé polovičce připravit romantické překvapení, zajistěte pobyt s privátním wellness, kde vás nebude nikdo rušit. Na vyžádání vám ve wellness hotelech přichystají i láhev sektu!

Kam vyrazit na Silvestra?

Velmi oblíbené jsou silvestrovské pobyty na českých horách. Nejvíce vyhledávaným místem pro zimní pobyt je Špindlerův Mlýn, který se těší pověsti Mekky sjezdového lyžování. Silvestrovské oslavy tu bývají opravdu legendární a snadno zde potkáte i zástupce z řad slavných osobností.

Pokud by vám ruch Špindlerova Mlýna nevyhovoval, zkuste hledat ubytování v Krkonoších, v méně exponovaných částech pohoří, jako je například Rokytnice nad Jizerou. Silvestra si můžete užít i při pobytu v Janských Lázních či v hotelu v Peci pod Sněžkou.

Žádanou destinací pro konec roku jsou ale i další česká pohoří. Objevte třeba krásu zimních Jeseníků, rezervujte pobyt v Beskydech nebo vsaďte na jistotu a vyrazte na Šumavu. Pokud budou panovat příznivé podmínky, můžete si s sebou přibalit i lyže nebo běžky a pobyt si prodloužit na delší dobu než na jednu noc.

Samozřejmě si pro vaše silvestrovské ubytování můžete vybrat i pobyt v některém z lázeňských měst. Na zimní wellness pobyt zvou hosty západočeské lázně, lázně Poděbrady, lázně Luhačovice i menší lázeňská města jako Třeboň či Karlova Studánka. Kromě skvělé zábavy a odpočinku můžete během pobytu v lázních něco udělat i pro své zdraví. Z bohaté nabídky lázeňských pobytů na Spa.cz si jistě vyberete!

Ať už zvolíte pobyt v lázních, na horách, a nebo si pro svůj silvestrovský pobyt zvolíte třeba Prahu, můžete se těšit na skvělé služby a nezapomenutelné zážitky.

Proč rezervovat silvestrovský pobyt právě teď?

U rezervace silvestrovských pobytů platí  jednoduché pravidlo - čím dřív, tím líp. O pobyty v období konce roku bývá totiž velký zájem a kapacity hotelů nejsou nafukovací. Vyplatí se si pobyt rezervovat s co největším předstihem.

Samotná rezervace pobytu je pak velmi jednoduchá. Vyberete si hotel nebo lokalitu, rezervujete termín pobytu a pak už se jen můžete těšit na krásné chvilky, kdy společně se svými nejbližšími uděláte za rokem 2020 tlustou čáru v některém z luxusních hotelů z naší nabídky.