Wellness hotel Synot

Pohádková dovolená na Slovácku

Wellness Hotel Synot uvítá své návštěvníky ve Starém městě nedaleko Uherského Hradiště v pohostinné krajině Slovácka. Ubytování v hotelu Synot je vhodné jak pro samostatné cestující, tak pro rodiny s dětmi a především pro všechny milovníky sportu a relaxace.

Uherské Hradiště

Hotel Synot nabízí celkovou kapacitu 60 lůžek. Hosté mohou volit z jednolůžkových pokojů s možností přistýlky, z dvoulůžkových pokojů kategorie Superior a Standard a z apartmánových pokojů. 

V hotelové restauraci můžete ochutnat lahodné pokrmy připravené z lokálních surovin a to vše zapít pivem, které si vyrábějí přímo v hotelu. Specialitou podniku jsou grilované pokrmy.


Wellness Hotel Synot je součástí sportovního areálu Širůch a nabízí mnoho možností pro sportovní aktivity všeho druhy. I vy si při ubytování ve Starém městě můžete zahrát například tenis, beach volleyball či fotbal. V areálu se nachází i krytá sportovní hala. Ubytovat se zde mohou i sportovní týmy či firemní kolektivy, pro které lze zajistit atraktivní a zábavný program s teambuildingovými aktivitami.

Pokud se cítíte unavení a chcete načerpat novou energii, budete ve Wellness Hotelu Synot na správním místě. Najdete zde aquacentrum s bazénem s protiproudem, whirpool a saunový svět. Po domluvě je možné objednat si i některou z příjemných masáží. 

V průběhu roku nabízí Wellness Hotel Synot rozmanité pobytové balíčky. Vyberte si například Víkendový wellness balíček s polopenzí a nebo Romantický balíček s privátním wellness.


Wellness Hotel Synot ve Starém městě uspokojí každého kdo touží po aktivní a zároveň odpočinkové dovolené. Záleží jen na vás, jak si tu vaši namixujete.