Pobyty na Slovácku

k dispozici celkem 28 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Romantický víkend

Perfektní

187 recenzí

Romantický balíček zahrnuje neomezený vstup do wellness, snídani na pokoj, romantické menu a mnoho dalšího. Přijeďte si s partnerem odpočinout.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 2 procedury

3 790 Kč 3 411 Kč

cena za osobu / 2 noci

3 790 Kč 3 411 Kč

Detail pobytu

Regenerační víkend

Perfektní

187 recenzí

Relaxační víkend, parafínová maska na ruce, reflexní masáž plosky, zdravé světlo, indická antistresová masáž hlavy a šíje. To je program, který dodá Vašemu tělu energii!
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 4 procedury

3 290 Kč 2 961 Kč

cena za osobu / 2 noci

3 290 Kč 2 961 Kč

Detail pobytu

Prodloužený wellness víkend

Perfektní

187 recenzí

Užijte si prodloužený víkend v Hotelu Kopanice a dopřejte si ničím nerušené chvíle relaxace a pohody díky neomezenému vstupu do wellness centra. Zcela jistě načerpáte novou energii do dalších dnů!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

3 590 Kč 3 231 Kč

cena za osobu / 3 noci

3 590 Kč 3 231 Kč

Detail pobytu

Slovácko - lázeňské a wellness pobyty

Pobyty na Slovácku

Slovácko je malebná oblast na jihovýchodě Moravy, kterou ohraničují Chřiby a Bílé Karpaty. Milovníci památek se mohou vydat do krásných měst Hodonín nebo Uherské hradiště, kde spatří zajímavé kulturní skvosty, vinárny a útulné vinné sklípky s bohatou nabídkou těch nejlepších vín. Sportovci ocení turistické trasy, cyklostezky a lyžařská střediska v Bílých Karpatech. Ideální pro poznávací dovolenou i víkend plný sportu a odpočinku! K dispozici pro vás máme moderní, útulné i luxusní hotely na Slovácku, kde si užijete různé pobytové balíčky. Tyto wellness balíčky skýtají bohatou nabídku masáží, koupelí, zábalů a dalších procedur, u kterých se maximálně uvolníte. Samozřejmostí těchto hotelů je možnost celodenního stravování, moderní vybavení, příjemné prostředí a ochotný personál. Tak si užijte ubytování na Slovácku, které bude přesně podle vašich představ!