Slovácko

k dispozici celkem 15 lázeňských pobytů Změnit lokalitu

Hotely Mapa

Božský SILVESTR 2018  na Slovácku s neomezeným wellness

Poslední hodiny roku 2018 si můžete užít ve Wellness Hotelu Synot*** v srdci Moravského Slovácka  s živou hudbou, špičkovou gastronomií, ohňostrojem a skleničkou sektu. Wellness centrum bude pro Vás otevřeno po celou dobu pobytu neomezeně. Po celou dobu pobytu máte zajištěnou vynikající Moravskou kuchyni a ty nejlepší Moravská vína. Silvestrovská veselice bude v moderním rytmu s živou hudbou.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

Velmi dobré

215 recenzí

od 4 745 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 4 745 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Romantický víkend

Romantický balíček zahrnuje neomezený vstup do wellness, snídani na pokoj, romantické menu a mnoho dalšího. Přijeďte si s partnerem odpočinout.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

Perfektní

160 recenzí

od 3 790 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 790 Kč

Detail pobytu

Prodloužený wellness víkend

Užijte si prodloužený víkend v Hotelu Kopanice a dopřejte si ničím nerušené chvíle relaxace a pohody díky neomezenému vstupu do wellness centra. Zcela jistě načerpáte novou energii do dalších dnů!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

Perfektní

160 recenzí

od 3 390 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 390 Kč

Detail pobytu

Regenerační víkend

Relaxační víkend, parafínová maska na ruce, reflexní masáž plosky, zdravé světlo, indická antistresová masáž hlavy a šíje. To je program, který dodá Vašemu tělu energii!
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

Perfektní

160 recenzí

od 2 990 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 990 Kč

Detail pobytu

Slovácko

Slovácko je malebná oblast na jihovýchodě Moravy, kterou ohraničují Chřiby a Bílé Karpaty. Milovníci památek se mohou vydat do krásných měst Hodonín nebo Uherské hradiště, kde spatří zajímavé kulturní skvosty, vinárny a útulné vinné sklípky s bohatou nabídkou těch nejlepších vín. Sportovci ocení turistické trasy, cyklostezky a lyžařská střediska v Bílých Karpatech. Ideální pro poznávací dovolenou i víkend plný sportu a odpočinku!

K dispozici pro vás máme moderní, útulné i luxusní hotely na Slovácku, kde si užijete různé pobytové balíčky. Tyto wellness balíčky skýtají bohatou nabídku masáží, koupelí, zábalů a dalších procedur, u kterých se maximálně uvolníte. Samozřejmostí těchto hotelů je možnost celodenního stravování, moderní vybavení, příjemné prostředí a ochotný personál. Tak si užijte ubytování na Slovácku, které bude přesně podle vašich představ!