Zpátky do formy s preventivními a léčebnými pobyty od Spa.cz

Jak zregenerovat oslabené tělo a sníženou imunitu?

Česko bývá ve světě považováno za jednu z lázeňských velmocí. Není divu! I přes malou rozlohu naší země se můžeme pochlubit velkým množstvím přírodních léčivých zdrojů, které svědčí lidskému zdraví. A co více? Lékaři a balneo personál v lázeňských hotelech předvádí opravdu zázraky.

Buďte připraveni na řádnou léčbu a regeneraci, až se hotely a lázně opět otevřou, a rezervujte si už nyní jeden z našich pobytů po covidu.

PRODĚLALI JSTE ONEMOCNĚNÍ COVID-19?

V současné době je nejžádanější formou lázeňského pobytu ten, který umí vrátit organismus zpátky do formy i po prodělání těžší formy onemocnění novým virem covid-19. Při regeneračním lázeňském pobytu lze řešit jak problémy s dýcháním, tak i obtíže s pohybovým aparátem po dlouhé hospitalizaci. Navíc se díky odreagování bude dařit lépe i vaší psychice.

TIPY OD SPA.CZ

Doporučit můžeme třeba Léčebný lázeňský pobyt po COVID-19 v Janských Lázních, Speciální PO-COVIDOVÝ program v hotelu Francis Palace či speciální PO-COVIDOVÝ pobyt v hotelu REZA, obojí ve Františkových Lázních. Odpočinek najdete také Luhačovicích, kde se o vaši kondici a podlomené zdraví postarají v lázeňském hotelu Jurkovičův dům na pobytovém balíčku Rehabilitace po COVID-19 a balíček se stejným názvem naleznete také v Lázeňském domě Priessnitz.

Speciální nabídku pro seniory najdete v Lázních Libverda pod názvem Léčebná kúra po COVID-19 a regenerace po COVIDU vás čeká v Mariánských Lázních. Máte raději Karlovy Vary? Pak si rezervujte Postcovid léčebný pobyt v ASTORIA Hotelu & Medical Spa či pobyt zaměřený na dýchací problémy s názvem RLP | Respirační lázeňská péče ve Spa Resort Sanssouci. Na zdravé plíce po covidu se zaměřují také v Lázních Lipová.

NEZAPOMÍNEJTE NA PREVENCI

Lázně jsou k dispozici nejen hostům, kteří prodělali toto onemocnění, ale komukoliv, kdo chce aktivně podpořit své zdraví a dbá na prevenci. Příjemný wellness pobyt pomůže každému alespoň malinko zapomenout na starosti běžných dní. 

Jde zpravidla o pobyty, které posilují obranyschopnost, podporují správnou funkci plic a dalších vnitřních orgánů a pomáhají udržet veselou mysl i v neveselých časech.

SPA.CZ DOPORUČUJE


Z pobytů pro preventivní péči vybíráme například Lázeňský pobyt Anticovid léčba ve Spa hotelu Diana ve Františkových Lázních, Anticovid pobyt v Lázeňském domě Libuše v  Lázních Kynžvart či Týden u Vřídla v Sanatoriu Kriváň v Karlových Varech.

POBYT ZA HUBIČKU S POUKAZEM OD STÁTU

Dobrou zprávou je, že program státních příspěvků na lázeňskou péči stále běží, a to až do konce roku 2021. Prostřednictvím státního poukazu je tak možné získat příspěvek na pobyt ve výši 4 000 Kč na osobu, a to i opakovaně. 

Tento poukaz lze uplatnit na vybrané pobyty s označením státní příspěvek. Více informací o tom, jak poukaz získat a uplatnit, najdete v na Spa.cz/DoLazni.

V případě, že potřebujete poradit s výběrem pobytu, s uplatněním státního poukazu či s čímkoliv jiným, obraťte se na naší zákaznickou linku na telefonním čísle +420 483 515 290 či na e-mailovou adresu [email protected].