Pobyty V Lázních Kynžvart

k dispozici celkem 0 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Lázně Kynžvart - lázeňské a wellness pobyty

Léčebné Lázně Kynžvart jsou jedinečné tím, že jako jedny z pouhých 4 lázeňských zařízení v ČR nabízí ideální klimatické podmínky pro léčbu přírodními zdroji. Léčba v kynžvartských lázních je založena na kombinaci mimořádně čistého ovzduší bez alergenů, minerálních vod z místních pramenů a peloidů neboli rašeliny dovážené z Třeboňska. Díky rozmanitosti lázeňských pobytů a wellness pobytů jsou Lázně Kynžvart vhodné pro děti i dospělé.

Cílem léčby Lázní Kynžvart je dosažení tzv. přeladění organismu pacienta s následným zvýšením obranyschopnosti, a to skrze skrze rehabilitační i fyzikální postupy. Mezi ty se řadí vodoléčebné procedury včetně bazénové rehabilitace, suché koupele, masáže, inhalace, elektroléčba a dalších. Soubor léčebných procedur určuje lázeňský lékař, a to na základě stavu pacienta. Vše navíc probíhá pod dohledem zkušeného zdravotnického personálu, který je pro hosty k dispozici po celý den. Čas plný relaxace je pak příjemným bonusem.

Nedílnou součástí léčby v lázeňském městě Kynžvart je pobyt venku. Ať už se jedná o procházky, jízdu na kole či na běžkách, nebo o nespočet dalších pohybových aktivit, místní klima je k tomu jako stvořené. Ubytování v Lázních Kynžvart vám rádi zajistíme.