Hotely V Lázních Kynžvart

celkem 0 nalezených hotelů Vyberte lokalitu

Balíčky Mapa lázní

Lázně Kynžvart - hotely a ubytování

Zažijte výjimečnou péči o vaše tělo i duši a využijte služeb hotelů v Lázních Kynžvart. O ubytování se postarají lázeňské domy Šárka, Orlík a Záboj. Léčebné Lázně Kynžvart v Karlovarském kraji se pyšní ideálním klimatem pro léčbu široké škály zdravotních neduhů. Lázeňskou čtvrť tohoto malého městečka v okrese Cheb nalezneme na západním svahu.

Léčba v Lázních Kynžvart má své pevné jádro, které je založené na ovzduší bez alergenů, minerálních pramenech a speciální rašelině ve formě peloidů. Pobyt v Lázních Kynžvart je vhodný pro děti i dospělé.

Využijte lázeňského ubytování v Lázních Kynžvart, dopřejte si zasloužený odpočinek díky lázeňskému pobytu či wellness pobytu a navštivte významné pamětihodnosti v okolí. Nedaleký zámek Kynžvart se pyšní titulem národní kulturní památky, zřícenina hradu Kynžvart na okraji Slavkovského lesa je díky své nadmořské výšce 824 metrů jednou z nejvýše položených v ČR a přírodní památka Kynžvartský kámen je zařazen mezi chráněné přírodní výtvory. Hotely v Lázních Kynžvart čekají na své hosty!