Lázeňský pavilon Veselý

Masarykovo náměstí 6, 53341 Lázně Bohdaneč

Lázně Bohdaneč

O hotelu

Lázeňský pavilon Veselý je situován v malebném městečku Lázně Bohdaneč, v nádherném prostředí polabské nížiny, pouhých 8 km od Pardubic. Pavilon Veselý, který leží v rozsáhlém parku s krásnou zahradní úpravou, tvoří vstupní budovu do celého areálu. S ostatními pavilony je propojen zastřešenou jedinečnou kolonádou. V parku naleznete několik druhů místní i cizokrajné fauny, skrz kterou protéká Rajský potok. Při nepříznivém počasí můžete navštívit Zámek Pardubice, který má areál samotného zámku otevřený celoročně denně od 6:00 do 20:00 hodin. Polabská nížina nabízí přímo ráj na zemi pro cyklisty, protože v okolí se nachází několik výkonnostně různých náročných cyklistických tras.

Pokoje v pavilonu Veselý jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, televizí, lednicí, rádiem, WiFi a vodou na uvítanou pro své hosty. Nadstandardní pokoje jsou navíc vybaveny klimatizací a bezpečnostní schránkou. Pohodlné ubytování je poskytováno v 87 moderně zařízených pokojích v kategorii standard. V komplexu se nachází také společenská místnost, recepce zpřístupněna non-stop a výtahy v každém pavilonu.

Vlaková zastávka se nachází v 8 km vzdálených Pardubicích. Od pardubického vlakového nádraží jezdí MHD přímo do centra Lázní Bohdaneč.

Za pavilonem Jubilejní mohou hosté zaparkovat svá auta na nehlídaném monitorovaném parkovišti za příplatek 50 Kč / den.

Stravování

Lázeňský pavilon je je vybaven pěti moderními jídelny, kde se podávají bohaté snídaně, obědy i večeře z výběru ze 3 menu. V případě zdravotních problémů je možnost přizpůsobení stravy dle Vašich požadavků. Léčebné lázně Bohdaneč jsou schopny umožnit stravování pro zaměstnance Vašich firem. Při procházce lázeňským areálem můžete navštívit lázeňskou kavárnu, kde Vám budou nabídnuty nápoje i dezerty, které jsou připravovány v tradičním duchu. Nebudete-li chtít se zastavit v místní kavárně, tak nezapomeňte si zkrátit své odpoledne v lázeňských lahůdkách, kde můžete ochutnat například lázeňské oplatky.

Léčebné procedury

Léčebné lázně Bohdaneč jako jediné v České republice vynikají využíváním speciálních zábalových van, které používají k aplikaci slatiny. Tato vyhřívaná lůžka se postarají o naprosté uvolnění celého těla, kde zažijete pocit beztíže. Mezi další léčebné metody patří i minerální voda, která je čerpána z hlubinného vrtu Nová Panenka. Minerální voda je doporučována lidem se srdečním i cévním onemocněním, při onemocnění pohybového aparátu nebo bolestech kloubů.

Video

Zobrazit Lázeňský pavilon Veselý na videu
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

HOTEL U ČESKÉ KORUNY HOTEL U ČESKÉ KORUNY
HOTEL U ČESKÉ KORUNY
Tomkova 180, Hradec Králové, 50003, Wellness hotely - různé
Ubytování s tradicí Hotel U České koruny nabízí ubytování hotelového typu v krásném prostředí historické budovy v samotném centru Hradce Králové, jen 100 metrů od Velkého náměstí. Ubytování nabízíme ve dvou různých budovách, tedy v původní historické...
3 pobyty

Perfektní

85 recenzí

3 pobyty