Levné pobyty v Lázních Libverda

k dispozici celkem 23 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Aktivní dovolená

Velmi dobré

132 recenzí

Užijte si aktivní dovolenou v Jizerských horách a vyrazte na poznávat krásy hor a lesů. Po celém dni poznávání severu Čech Vás čeká relax ve formě masáží nebo sauny s vířivkou, kde se můžete po náročném dni turistiky či cyklistiky odpočinout.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 2 procedury

od 4 842 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 4 842 Kč

Detail pobytu

Zdravá záda na 6 nocí

Velmi dobré

132 recenzí

Využijte tento týdenní balíček, který Vám uleví od bolesti zad a naučí Vás, jak svá záda udržet stále fit a zdravá. Čeká na Vás poučná přednáška a instruktáž ohledně školy zad a poté třeba odpočinek v sauně či bazénu. Vyrazte za zítřky bez bolesti!
  • 7 dní 6 nocí
  • polopenze
  • 3 procedury

od 11 583 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 11 583 Kč

Detail pobytu

Nejlevnější pobyty a dovolená v lázních Libverda

Levné pobyty v Lázních Libverda
Lázně Libverda jsou skvělou volbou při výběru vaší odpočinkové dovolené, ale i místa, kde vyléčit své zdravotní neduhy. My však nabízíme ještě mnohem více. Se Spa.cz můžete už nyní ušetřit své peníze, a to díky nejlevnějším pobytům v lázních Libverda. Ať už jste nadšenec do lázní, či milovník wellness, naše levné pobyty v lázních Libverda zaujmou každého! V nabídce najdete zvýhodněné pobyty v lázních Libverda se slevou, které skvěle poslouží k tomu, když si potřebujete návštěvu lázní zatím jen vyzkoušet. Last minute pobyty v lázních Libverda zase nadchnou každého, kdo rád nakupuje dovolenou na poslední chvíli. Podívejte se také na nabídku wellness a lázeňských pobytů, které nabízejí okolní města Frýdlant a Harrachov. Zajímavou oblastí pro vás může být také region Krkonoše. Tak hurá za akčním odpočinkem!