Royal Spa Hotel Sirnaté Lázně

Ostrožská Nová Ves 664, 68722 Ostrožská Nová Ves

Lázně Ostrožská Nová Ves

O hotelu

Royal Spa Hotel Sirnaté Lázně**** se nachází na jihovýchodě Moravy v Moravském Slovácku, uprostřed rozsáhlého lesoparku., přibližně 8 kilometrů od Uherského Hradiště. Tento kraj je známou vinařskou oblastí a také místem s řadou lidových zvyků a tradic. Za obdiv stojí také místní lidová architektura. Ne méně známe jsou místní ovocné pálenky poctivé  výroby. Vyrazit do této lokality mohou i příznivci aktivního odpočinku, krásné turistické i cyklistické trasy. V roce 2002 proběhla v Sirnatých lázních poslední etapa rozsáhlé rekonstrukce a to dostavbou nového traktu hlavní lázeňské budovy. V této části je nová stravovací část s kuchyní a jídelnou, rehabilitační bazén se saunou, kabinety pro individuální tělocvik, fit-centrum, nové prostory pro elektroléčbu. Zároveň došlo k rozšíření ubytovací částí o 70 lůžek v jedno a dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny kabelovou TV a telefonem s přímou volbou. Ubytování je možné v celkem 3 budovách - hlavní budova s výtahem, restaurací a s veškerým balneoprovozem, vila Vlasta a Šárka jsou bez výtahu na procedury i stravu se dochází do hlavní budovy cca 80 metrů. Celková kapacita lázní je 138 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a ve 2 apartmánech ve vilách.

Parkovat je možné v areálu lázní za 20 Kč /  den.

Máte zájem pouze o hotelové ubytování v této lokalitě?

Stravování

Přímo v budově Sirnatých lázní se nachází nová stravovací část s kuchyní a jídelnou. Snídaně jsou podávané formou rautu, obědy a večeře jsou výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty a čerstvé ovoce.

Léčebné procedury

Royal Spa Hotel Sirnaté Lázně nabízí lázeňskou léčbu zaměřenou na kožní nemoci, zejména na lupenku, dále na pohybové, oběhové, neurologické a onkologické nemoci. Nachází se zde také 2 sirné prameny. Plně k dispozici je také odborná rehabilitační lázeňská péče, zdravotnická služba je pro Vás 24 hodin denně. V hlavní budově je k dispozici také bazén, whirpool, sauna a tělocvična.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

WELLNESS HOTEL SYNOT WELLNESS HOTEL SYNOT
WELLNESS HOTEL SYNOT
Nad Hřištěm 1891, Staré Město, 68603, Wellness hotely - různé
Vážení hosté, rádi bychom Vás srdečně přivítali ve Wellness Hotelu Synot*** ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Hotel se nachází v klidné části města. Zakládáme si především na přátelské atmosféře a individuálním přístupu. V budově hotelu máme krásné...
12 pobytů

Velmi dobré

327 recenzí

12 pobytů