Pobyty v Lázních Ostrožská Nová Ves

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Seniorský týden

Seniorský balíček zahrnuje kvalitní ubytování s plnou penzí, konzultace s odborníky a lékařem, volný vstup do bazénu a 7 léčebných procedur.
  • 8 dní 7 nocí
  • plná penze
  • 7 procedur

Perfektní

191 recenzí

od 9 800 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 9 800 Kč

Detail pobytu

Léčba lupenky

Tento týdenní pobyt zahrnuje 20 léčebných procedur stanovenýh předpisem lékaře. Součástí pobytu je plná penze. Vhodné pro léčbu kožní potíží.
  • 8 dní 7 nocí
  • plná penze
  • 20 procedur

Perfektní

191 recenzí

od 13 300 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 13 300 Kč

Detail pobytu

Lázně Ostrožská Nová Ves

Pobyty v Lázních Ostrožská Nová Ves

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves se nachází u stejnojmenné obce, která leží 8 km od okresního města Uherského Hradiště, v samém srdci Moravského Slovácka. Historie malebných lázní zasazených do rozsáhlého lesoparku se začala psát v roce 1903, kdy byly prokázány blahodárné účinky sirnaté vody. Současnou podobu získaly lázně v letech 1995 – 2002, kdy proběhla jejich rekonstrukce a byla postavena kolonáda. Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves se zaměřují na léčbu nemocí pohybového aparátu a kožní onemocnění (lupénku, atopický ekzém, chronické ekzémy).

K léčbě používají léčivou minerální sirnou vodu, přístrojovou fyzikální léčbu, odborné rehabilitační cvičení ve skupině podle diagnózy, individuální cvičení i léčebný tělocvik ve vodě. Lázeňské hotely v Lázních Ostrožská Nová Ves nabízí nejen širokou škálu kvalitních lázeňských procedur, ale také klidnou rodinnou atmosféru, příjemné prostředí, vynikající kuchyni i kulturní vyžití. Díky poloze lázní v samém srdci Moravského Slovácka, proslulého bohatým folklórem, vinicemi, četnými vinnými sklepy i historickými památkami, se zde určitě nudit nebudete.