k dispozici celkem 4 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Seniorský týden

Perfektní

198 recenzí

Seniorský balíček zahrnuje kvalitní ubytování s plnou penzí, konzultace s odborníky a lékařem, volný vstup do bazénu a 7 léčebných procedur.
  • 8 dní 7 nocí
  • plná penze
  • 7 procedur

od 11 550 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 11 550 Kč

Detail pobytu

Lázně na zkoušku

Perfektní

198 recenzí

Vyzkoušejte pobyt na 7 nocí s osmi procedurami. Součástí pobytu je denní volné využívání bazénu a whirpool. Vrátí se Vám síly do života!
  • 8 dní 7 nocí
  • plná penze
  • 9 procedur

od 12 250 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 12 250 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Léčba lupenky

Perfektní

198 recenzí

Tento týdenní pobyt zahrnuje 20 léčebných procedur stanovených na základě lékařského doporučení. Součástí pobytu je lahodná plná penze. Pobyt je vhodný pro léčbu kožních potíží.
  • 8 dní 7 nocí
  • plná penze
  • 20 procedur

od 15 050 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 15 050 Kč

Detail pobytu

Lázně Ostrožská Nová Ves - lázeňské a wellness pobyty

Pobyty v Lázních Ostrožská Nová Ves

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves se nachází u stejnojmenné obce, která leží 8 km od okresního města Uherského Hradiště, v samém srdci Moravského Slovácka. Historie malebných lázní zasazených do rozsáhlého lesoparku se začala psát v roce 1903, kdy byly prokázány blahodárné účinky sirnaté vody. Současnou podobu získaly lázně v letech 1995 – 2002, kdy proběhla jejich rekonstrukce a byla postavena kolonáda. Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves se zaměřují na léčbu nemocí pohybového aparátu a kožní onemocnění (lupénku, atopický ekzém, chronické ekzémy).

K léčbě používají léčivou minerální sirnou vodu, přístrojovou fyzikální léčbu, odborné rehabilitační cvičení ve skupině podle diagnózy, individuální cvičení i léčebný tělocvik ve vodě. Lázeňské hotely v Lázních Ostrožská Nová Ves nabízí nejen širokou škálu kvalitních lázeňských procedur, ale také klidnou rodinnou atmosféru, příjemné prostředí, vynikající kuchyni i kulturní vyžití. Díky poloze lázní v samém srdci Moravského Slovácka, proslulého bohatým folklórem, vinicemi, četnými vinnými sklepy i historickými památkami, se zde určitě nudit nebudete.