Přes 111 tipů na valentýnské pobyty.

Lázně Ostrožská Nová Ves

k dispozici celkem 7 lázeňských pobytů

Hotely Mapa lázní

Zimní relax

Dopřejte si během chladných dnů odpočinek. Připraveno je pro Vás 5 procedur, volný vstup do bazénu a whirlpool a lékařská konzultace. Prožijte nezapomenutelné 4 dny plné odpočinku!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 6 procedur

Perfektní

187 recenzí

od 4 470 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 470 Kč

Detail pobytu

Lázně Ostrožská Nová Ves

Lázně Ostrožská Nová Ves

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves se nachází u stejnojmenné obce, která leží 8 km od okresního města Uherského Hradiště, v samém srdci Moravského Slovácka. Historie malebných lázní zasazených do rozsáhlého lesoparku se začala psát v roce 1903, kdy byly prokázány blahodárné účinky sirnaté vody. Současnou podobu získaly lázně v letech 1995 – 2002, kdy proběhla jejich rekonstrukce a byla postavena kolonáda. Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves se zaměřují na léčbu nemocí pohybového aparátu a kožní onemocnění (lupénku, atopický ekzém, chronické ekzémy).

K léčbě používají léčivou minerální sirnou vodu, přístrojovou fyzikální léčbu, odborné rehabilitační cvičení ve skupině podle diagnózy, individuální cvičení i léčebný tělocvik ve vodě. Lázeňské hotely v Lázních Ostrožská Nová Ves nabízí nejen širokou škálu kvalitních lázeňských procedur, ale také klidnou rodinnou atmosféru, příjemné prostředí, vynikající kuchyni i kulturní vyžití. Díky poloze lázní v samém srdci Moravského Slovácka, proslulého bohatým folklórem, vinicemi, četnými vinnými sklepy i historickými památkami, se zde určitě nudit nebudete.