K nástupu na pobyt je třeba prokázat negativní test, očkování nebo prodělání covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Hotely v Lázních Ostrožská Nová Ves

V Lázních Ostrožská Nová Ves dnes pobyty nenabízíme, prosím vybírejte níže.
Staré Město

Staré Město

8 km od Lázně Ostrožská Nová Ves

Buchlovice

Buchlovice

10 km od Lázně Ostrožská Nová Ves

Luhačovice

Luhačovice

27 km od Lázně Ostrožská Nová Ves

Vyberte si pobyt dle zaměření

Lázně Ostrožská Nová Ves - hotely a ubytování

Hotely v Lázních Ostrožská Nová Ves

Lázně Ostrožská Nová Ves je ideálním místem pro návštěvníky a pacienty, kteří si chtějí užít maximální relaxaci v krásném prostředí lesoparku. Tyto lázně vznikly roku 1903 a jako hlavní léčebný zdroj je zde sirná voda, která má léčebné účinky. Léčba se zaměřuje především na nemoci pohybového aparátu a kožní nemoci, ale užijete si zde také odpočinkové wellness pobyty

V naší nabídce naleznete pobyty v Lázních Ostrožská Nová Ves, kde se budete cítit jako nikdy předtím. Stravování, wellness centrum, příjemný park, milý personál a útulné pokoje, kde strávíte ničím nerušenou noc. Ubytování v Lázních Ostrožská Nová Ves se vám zalíbí! Doporučujeme vám Royal Spa Hotel Sirnaté Lázně. Tento hotel se pyšní wellness centrem, bazénem, soláriem, kadeřnictvím a dalšími službami, které jistě oceníte. Nechybí ani bohatá nabídka pobytových balíčků pro ženy, muže, páry nebo seniory.